Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana gangu silnika


Troll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy chcialem sie przywitac i spytac o mozliwosci zmiany gangu silnika. Ponoc istnieje jakis sposob z podkreceniem czegos w silniku aby dzwiek pracy silnika byl bardziej basowy :) taki jak na filmie?https://www.youtube.com/watch?v=IqgRGdFvAV8&feature=share

 

Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam

Forum jest nieczynne? :)

Edytowane przez Troll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czynne :)

Ale nikt pewnie nie przerabiał :D

Kumpel w miejsce tłumika wstawił kat i warczy nawet głośniej niż na filmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urok 6 cyl w TD :)

wywal cos z ukladu i zobacz czy ci bedzie  odpowiadac.

Moze sie okazac ze jak zostawisz same rury to bedzie zbyt glosny dla ciebie chociaz turbina wycisz i tak uklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem temat tłumików, mam przelot przez co zmienił sie dźwiek na lepszy ale nie taki jak na filmie. Zgłębiłem temat jeszcze bardziej i okazało się że w patrolu z filmiku zmieniano dawkę paliwa (czarny dym przy zwiekszaniu obrotów) istnieje możliwość regulacji ale chyba nie bede tego robił gdyż uważam, że może powodować to uszkodzenie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje możliwość sprawdzenia przed zakupem :)

jeżeli masz na myśli nówkę z półki sklepowej , to nikt przy zdrowych zmysłach nie da ci tego do sprawdzenia to jest logiczne :rofl:  , istnieje jednak opcja poszukania czegoś na złomie i dogadania się ze sprzedającym .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://cloud.tapatalk.com/s/57fbf096dde16/received_1099554646748778.mp4

 

Ja zrobiłem tak w moim 3.0 v6 i efekt jest fajny Ale zwiększenie średnicy wydechu zwiększyło by efekt i poziom zadowolenia :D

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll-u widzisz  kawałek przepustnicy z benzynowca ze złomu do tego kilka kolanek i rurek + do tego sterowanie jakieś elektryczne lub za pomocą linki  no i szafa gra :)  ,na pewno taniej to zbudujesz niż  to co ja proponowałem  czyli +300zł za gotowce :turned: .... mrmikee dobra robota chłopie! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem przepustnice od hondy accord 2.4 plus silniczek od wycieraczek.koszt materiałów 50 zł plus przełącznik w kabinie, zasilanie z zapalniczki.jak włączysz kawałek przed rowerzysta i zrobisz kickdown to spadaja z rowera :D.

 

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...