Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] sprawdzenie samochodu


Gość marcinxxx7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcinxxx7

Witam serdecznie,
Moja dziewczyna stała się posiadaczka Nissana Micra. Stan zewnętrzny i zewnętrzny wygląda całkiem przyzwoicie. Niepokoi mnie mały przebieg jak na auto z 2003. dostępne raporty vin nie za dużo pomogły. Moim przypuszczeniem jest że to auto ze szwecji sprzedawane jako auto z niemiec. nie posiadam żadnych dokumentów od strony szweckiej więc sprawdzenie po nr rejestracyjnym odpada. Do samochodu dołączona jest niemiecka instrukcja i niemiecka książka serwisowa ale jak na moje oko jest lewa ponieważ niektóre daty sie nie zgadzaja. (pięczątka serwisu z polski z 2011 od firmy która została zarejestrowna w 2013:))
Czy ktoś ma możliwośc sprawdzenie atua dokładniej po nr vin SJNECAK12U1038156 .

Chodzi dokładnie o ten egzemplarz
http://www.olx.pl/oferta/nissan-micra-tekna-1-4-CID5-IDhwJu7.html#bc76e111f8

pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o problemie rowniez na forum bezwypadkowe, tam sa ludzie co lubia dochodzic prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Co do przebiegu może być realny wystarczy robić ok.7tys  i masz wynik  ja posiadam dwa auta i też robię jednym 4tys rocznie ,co do sprawdzenia to możesz sprawdzić to co było w Pl od momentu rejestracji  pisałeś że było dwóch  a resztę poproś  kolegę manix  on ma  możliwość może pomoże  a reszta to już za  pózno  mleko się rozlało  cieszyć się z jazdy Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...