Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obniżenie zawieszenia eibach x-trail t31 2.0dci


Tippo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sam jestem ciekaw bo przeczytalem w necie jakies opinie i przyznam ze byly rozne ale byc moze dotyczyly Zimmermanna Standard a nie Sport i nie byly najnowsze

zarzucano im ze w trakcie eksploatacji krzywia sie i sa bicia

 

BTW jakie opony sa na pierwszym zdjeciu w temacie (rozmiar)? a jakie masz teraz?

 

pozdrawiam

 

 

Te same, fabryczny rozmiar z 18kami, opona to goodyear efficent grip suv. Wczesniej byl fabryczny badziew wielosezonowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

HEJ MAM FELGI 19/235/45 I TEZ CHCIALBYM GO OBNIZYC TROSZKE ,CZY TYLKO WYSTARCZA SPREZYNY, KTORE PODAŁES OD TEGO koleos 2.0dci awd, CZY TRZEBA COS ROBIC WIECEJ? POZDR I PROSZE ODP, BO NIE WIEM CZY ZAMAWIAC...(PO PROSTU CZY GRA WARTA SWIECZKI)??? DODAM MAM T 31 2.0 dCI W AUTOMACIE 150 KONI 2008 R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tippo - jak dla mnie (maniaka gwintów, raceism'ów, gleb itp.) znaczny plus - ale potrzebuję auta na co dzień dla siebie i rodziny (drugie to Jazz do latania po mieście przez żonę)
Sam oglądałem kiedyś w necie gwinty do T31, ale dostępność i cena mnie zbiła z tropu (żona trochę też :D )
X jak piszesz, nie jest autem offoadowym, super na miasto, boczne dróżki i wypady poza miasto z rodziną
Myślałem chwilę o podniesieniu, ale wtedy trzeba by dać do kompletu zderzaki, koła i resztę która by pasowała do tego zabiegu, a dalej nie będzie to "teRENÓWKA"
U mnie, pomysł na program tez się rodzi w głowie (możesz dać wykresy przed i po jakie wyszły u Ciebie ? )
Plusy i minusy "chip'a" ?
Zaraz pooglądam sobie tarcze i klocki, bo pewnie przed zimą będą na pewno klocki do wymiany i mnie, a zobaczymy co dalej..

Pozdrawia bliźniak, nawet na tych samych oponach :)

20190507_170037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Tippo
Czesc . Mam pytanie bo kusi mnie zmiana z oryginalnych sprężyn na te z w/w wątku . Ile zajęła Ci wymiana ? Czy trzeba robić zbieżność ? Jak z odkręcaniem amortyzatorów na przodzie ? Był problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...