Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części Nissan, Renault, Infinity o tym samym numerze - czy to ta sama część?


fador88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Potrzebuję zamówić nowe mocowanie chłodnic do Qashqaia o numerze 215424EB0A.

Ta część można zamówić także jako Renault, Dacia lub Infinity. Różnica w cenie między tą częśćią w Nissanie a Renault to ponad 100zł.

 

Czy ktoś się orientuje czy będzie to ta sama część? 

 

W samochodach grupy VAG tak właśnie jest. Ta sama część pasuje np. do Skodz, VW Audi i Seata, jednak zależnnie z którym logiem może różnić się znacząco ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być,wyczaiłem też że sprzęgło do 1.2 dig-t pasuje do Clio a różnica w cenie kolosalna...połowa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę słówko .

Padł mi wysprzęglik w mitsubishi 160€ ASO w ASO renault znalazłem ten sam za około 40€ od Laguny II .

Taka unifikacja ma jednak dobre strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Potrzebuję zamówić nowe mocowanie chłodnic do Qashqaia o numerze 215424EB0A.

Ta część można zamówić także jako Renault, Dacia lub Infinity. Różnica w cenie między tą częśćią w Nissanie a Renault to ponad 100zł.

 

Czy ktoś się orientuje czy będzie to ta sama część? 

 

W samochodach grupy VAG tak właśnie jest. Ta sama część pasuje np. do Skodz, VW Audi i Seata, jednak zależnnie z którym logiem może różnić się znacząco ceną.

Tak, to ta sama część. Miałaby nieznacznie inny numer gdyby była jakaś różnica. Niestety nie orientuję się w cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...