Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Druga młodośc D21


Radek_sl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisalem ze mam problemy zdrowotne i to nie swoje, żone zaczał zzerac rak, pochlania nasze wszystkie oszczednosci, nie mam glowy do niczego. To nienoszustwo tylko zwyczajna bezradnosc. W najblizszym tygodniu zamkne temat Snakea
Proszę Tomka onpotwoerdzenie zamkniecia sprawy i jesli to mozliwe o wyczuszczenie wątku z niepoyrzebnyh zdań.
Koledzy potrzebuje schemat hydrauliki ukladu.hamulcowego z korektorem. w moim aucie wszystko odpadlo nie wiem jak poprowadzic nowe rurki.

 

Proszę zapoznać się z regulaminem, ze szczególnym zwróceniem uwagi na III / 6h
Następny post napisany w tym stylu, trafi w kosmos, bez ostrzeżenia

Edytowane przez Andrzej G
Regulamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa została zamknięta (ponad pół roku to trwało)

posty usunąłem (nie tylko moje) bo jestem ostatni, żeby robić komuś koło doopy

szkoda tylko, że nie stać Cię było na jeden telefon i chwilę "męskiej" rozmowy, bo jak potrzebowałeś to wiedziałeś, że wystarczy wybrać numer i nacisnąć zieloną słuchawkę

ale nie odbierałeś telefonu (nie tylko ode mnie ale i z innych numerów, z których dzwoniliśmy do ciebie w celu wyjaśnienia)

jak zacząłem "robić dym" na forum to miałeś czas pisać, ale na telefon, nie było czasu

wiesz (i ci którzy mnie znają nie tylko z forum), że jestem normalnym facetem, z którym da się normalnie gadać ale nie skorzystałeś z tej formy

BTW

schemat mam ale może się znajdzie ktoś, kto będzie chciał ci go podrzucić (bo ja nie)

to już ostatni mój post w tym temacie

dziękuję, dpbranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

buda D21 na ramie od T2

Rozumiem że auto stoi na suficie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich jestem tu całkowitym nowicjuszem posiadam King Cab D21 2,4 125 KM  i nie mogę dostać poduszek pomiędzy kabinę a ramę  bo moje się rozpadły. Będę wdzięczny za każdą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się spasować od Patrola (nowe nie reanimowane), temat przerobiony w tym wątku (przeczytaj od początku to tylko 7 stron ;)), jakby co zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Da się spasować, ale SNAKE ja wymieniałem ramę i nowa rama miala inne uchwyty niż oryginaly w D21, jednak jest wszystko do zrobienia.


W końcu odpaliłem, po ponad dwóch latach silnik odpalił na dotyk z półobrotu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lakiernik się spisał, ale k..... jakiś słaby lakier strasznie się rysuje ;(

 

IMG-20180504-WA0010.jpeg

Edytowane przez Radek_sl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mocno rozczarowany lakierem, kolor jest idealny mój wymarzony jednak jedna wyprawa na zlot leciutkie krzaczki i wróciłem tak jakby ktoś cały weekend chodził wokół mojego nissana z gwoździem i szukał miejsca gdzie by tu jeszcze drapnac.   Kilku lakierników mi powiedziało że z matowymi tak po prostu jest i juz. Ja w to nie wierzę i szukam pomocy czy jest tu ktoś kto wie jak malować matowymi lakierami i żeby się potem tak nie rysowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę już pojeździłem moja zabawką, jednak trochę mi brakuje kucyków pod maską a w dodatku całkiem sporo chla diesla, koledzy jak myślicie da się zaimplementować mu silniczek od Transita ? Mam Transita z takim motorem i jest bardzo zwinny a do tego mało pali .

 

https://allegro.pl/fiat-ducato-ford-transit-2-2-jtd-tdci-silnik-06-11-i7392944723.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że musisz to połączyć ze skrzynią z d21 lub reduktor ze skrzynią z ducato.

Ja osobiście jestem fanem najdziwniejszych przeróbek, natomiast nie podpowiem Ci w kwestii potencjalnych problemów jakie z tego wynikną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie ruszam do Albanii, narazie tak jak jest, potem będzie czas do następnych wakacji na pomysły i ich realizację :)

 

Połączenie ze skrzynią raczej nie powinno być problemem w dzisiejszej dobie CNC.

Edytowane przez Radek_sl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...