Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przodu z przed lifta na po lifta


Hubertus2103

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar zakupić uszkodzonego (przód walnięty, przy niskiej prędkości) Nissana X-traila t31 2008r przed lift ze zwykłymi światłami. Znalazłem na allegro przód od tego samego modelu jednak po lifcie 2010r ze światłami xenonowymi http://allegro.pl/nissan-x-trail-t31-przod-kompletny-lifting-2010-i6499911552.html.

I tu pojawia się moje pytanie czy byłoby dużo roboty przy takiej przekładce i czy w ogóle jest to możliwe (dodam że większość będę robił sam), czy lepiej zaoszczędzić czas i wydać więcej pieniędzy na kupno części oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno xeno potrzebuje poziomowania czyli mechanicznych cięgien w tylnym zawieszeniu i zmiany instalacji w komorze silnika. Potrzebujesz też dodatkowego zbiornika na płyn albo większego w miejsce standardowego. Tam też będzie inna instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno xeno potrzebuje poziomowania czyli mechanicznych cięgien w tylnym zawieszeniu i zmiany instalacji w komorze silnika. Potrzebujesz też dodatkowego zbiornika na płyn albo większego w miejsce standardowego. Tam też będzie inna instalacja.

Dzięki za odpowiedz. Czyli chyba gra nie warta świeczki :|

A jak ma się samo dopasowanie przodu, gdybym kupił przód z podanego ogłoszenia, ale wymienił lampy na zwykłe (jesli takie występowały w polifcie  :unsure: ) ?

Trochę się już pogubiłem, a im więcej czytam tym mniej wiem. :angry:

Co zmieniło się podczas liftu? Reflektory inne czy takie same? W polifcie są dostępne tylko xenony, czy zwykłe też?

Jeśli ktoś mógłby mi to wytłumaczyć / podlinkować byłbym bardzo wdzięczny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisał karibox, dodam jeszcze same spryskiwacze reflektorów, niezbędne do kseno. Z tym się wiążą sprawy sterowania tymi spryskiwaczami. Oczywiście były reflektory halogenowe, tak jak np tu: http://otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-2-0dci-150km-tecna-4x4-fullopc-limitededition-1wl-garaz-28-12-2012r-ID6yy6e1.html#34464b6194

Niech Cię nie zmyli soczewka.

Tam gdzie są fabrycznie kseno, są też spryskiwacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...