Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podloga terrano


chudy__
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie cos podobnego wymodzilem :)

ale moglem dac pare cm wiecej dystansu od progu ale tak to jest jak sie robi cos samemu pierwszy raz i dopiero w praniu bledy wychodza :D


takie szybkie pytanie.

chce wydmuchac tylna czesc ramy z piasku itp

ktos kiedys pisal ze w takie miejsca mozna dac jakis srodek ktory wiaże rdze, wie ktos moze co to za chemia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też używałem Cortaninu chociaż w sklepie mówili, że są lepsze środki do tego ale sporo droższe. Najpierw wypłukałem dokładnie całą ramę wodą pod ciśnieniem, odczekałem jakieś 2 tyg żeby wilgoć odparowała i dopiero zaaplikowałem cortanin (poszło mi około 1,5-2l). Po odczekaniu kolejnych kilku dni całą ramę od środka zapryskałem woskiem w sprayu Novola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk ma to do siebie, że się klei do niego wszystko, a piach w szczególności. Rama szybciej będzie się zapychać i gorzej będzie się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a wiec dzis prawie zakonczylem prog po stronie kierowcy.

jeszcze z 2 tygodnie i moze wyjade bo niestetybardzo malo czasu mam na dlubanie przy aucie.


powoli mialem konczyc robote i moze wyjechac na WOŚP'a ale jednak nie byl bym soba gdbym nie zaczynal dlubac kawalek dalej ;)

a wiec troche poskrobalem w tylnych nadkolach i okazalo sie ze standardowo przy mocowaniu pasow i w okolicy ruda tanczy ale jest jeszcze wzglednie.

Przy okazji oczyscilem rame,  pozniej fertan na to reaktywny, w srodku rama zostala wydmuchana na tyle ile sie dalo(nie czuc juz piasku ale pewnie cos tam zostalo)

przez otowry tez dostala fertanem.

Teraz czekam za korkami i wsztkie dziury w ramie w miejscach narazonych na lanie blota zostana zatkane.

Odboje "odkrecone" tzn sruby pozrywane.

W miesche starych wlatuje poli.

Staram sie ogolnie oczyscic cala rame na tyle ile sie da bo wiadomo jak to jest bez zdejmowania budy ale narazie na to mnie nie stac a warunkow nie mam do samodzielnej roboty.

Troche juz pisze nie w temacie ale moze akurat ktos cos kiedys bedzie chcial zerknac :)

 

post-93708-0-38942000-1480876365_thumb.jpg

post-93708-0-01877300-1483378868_thumb.jpg

post-93708-0-35342600-1483378874_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...