Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Licznik Xtrail


davidoff89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji faktu,że licznik nie wskazuje mi prawidłowo poziomu paliwa chcę go wymienić i z tym związane moje pytania. Czy gdy wymienię licznik na inny z tego samego modelu i rocznika to bez problemu uruchomię samochód? Czy licznik z roku 2004(po faceliftingu) będzie pasował do samochodu z 2002? Czy ma ktoś może licznik na sprzedaż albo czy jest ktoś w okolicy Krakowa kto zajmuje się naprawą liczników? Z góry dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że to wina licznika?

Nieprawidłowe wskazania poziomu paliwa mogą być spowodowane uszkodzeniem pompy paliwa, przelewającej ON z jednej grodzi zbiornika do drugiej. Było już o tym na forum. http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/91290-potrzebna-pompa-paliwa-przy-baku-do-x-traill-22dci-2004r/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać ze silnik benzynowy:-) sprawdzalem pływaki jak i pompę paliwa,dzialają. Nie wskazuje tylko ile jest paliwa,"rezerwa" też nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za szybko błyskawicę tankowałeś i przekroczyłeś dozwoloną prędkość wskazówki od podnoszenia paliwa... he he... żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że sprawdziłeś również sygnał dochodzący do samych zegarów i wszystko jest OK ? 

 

Z tego co kiedyś sprawdzałem w ESM zegary ( przynajmniej po lifcie ) częściowo komunikują się z komputerem po szynie CAN  jak kupisz to okaże się czy będą działać :D  Zapewne te poliftowe da się zamontować ale wtyczki są inne czyli dłubanina  ( poliftowe 2 wtyczki a przez liftem 3 mniejsze )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...