Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dobry gazownik Wrocław


tko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak zdejmą kolektor to tak techa tez bym brał 224 jak już 

oki, dzięki powoli się rozglądam

jak zdejmą kolektor to tak techa tez bym brał 224 jak już 

dostałem jeszcze taka wycenę - oczywiście wersja bez wazeliny - zgodnie z Waszymi sugestiami

 

Do samochodu Nissan Primera 2,0i 16v, 140 km z 2001 roku proponujemy montaż instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu marki STAG GoFast 200.

W skład instalacji wchodzą reduktor STAG ACR01 150  oraz wtryskiwacze STAG ACW02 ( lub pojedyncze ACW03).

Jako Autoryzowany Serwis Serwisowy, montowane przez nas instalacje marki STAG objęte są programem ogólnopolskiej gwarancji.

Gwarancja na wszystkie elementy instalacji wynosi 2 lata bez limitu km.

Cena instalacji wraz z montażem to 2300 zł brutto.

Ze względu na fakt, że w tych samochodach są miękkie gniazda zaworowe zalecany jest montaż zestawu do smarowania gniazd (lubryfikacja).

Brak dodatkowego smarowania ( lub dotrysku benzyny ) może spowodować „wyklepanie” gniazd zaworowych. Cena takiego zestawu do smarowania wraz z montażem to 350 zł brutto, tak więc cała instalacja kosztowałaby 2650 zł brutto ( z zestawem do smarowania gniazd zaworowych ) lub 2300 zł brutto ( z opcją dotrysku benzyny ).

Zawór tankowania schowany obok wlewu paliwa – musimy sprawdzić czy jest techniczna możliwość zamontowania takiego zaworu. Taki zawór wraz z montażem kosztuje dodatkowo 100 zł brutto

W podanej cenie jest zbiornik w miejsce koła zapasowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samochodu Nissan Primera 2,0i 16v, 140 km z 2001 roku proponujemy montaż instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu marki STAG GoFast 200.

W skład instalacji wchodzą reduktor STAG ACR01 150  oraz wtryskiwacze STAG ACW02 ( lub pojedyncze ACW03).

 

najtańszy zestaw z AC 

 

 

 

Cena instalacji wraz z montażem to 2300 zł brutto.

 

CCC :D ale niestety bez zdjęcia kolektora pewnie :D 

 

 

Ze względu na fakt, że w tych samochodach są miękkie gniazda zaworowe zalecany jest montaż zestawu do smarowania gniazd (lubryfikacja).

Brak dodatkowego smarowania ( lub dotrysku benzyny ) może spowodować „wyklepanie” gniazd zaworowych. 

 

bzdura, przejechałem takim silnikiem w LPG ponad 200kkm i dalej jeździ do dzisiaj a już ponad 6 lat temu się z nim rozstałem

inni pewnie też mają takie doświadczenia w tym silniku są hydrosztyce

 

 

 

Zawór tankowania schowany obok wlewu paliwa – musimy sprawdzić czy jest techniczna możliwość zamontowania takiego zaworu. Taki zawór wraz z montażem kosztuje dodatkowo 100 zł brutto

 

wchodzi bez problemu a jak się nei uda im wsadzić całego to na pewno dokręcany dadzą radę :D 

 

 

osobiście bym odpuścił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtańszy zestaw z AC 

 

 

CCC :D ale niestety bez zdjęcia kolektora pewnie :D

 

 

bzdura, przejechałem takim silnikiem w LPG ponad 200kkm i dalej jeździ do dzisiaj a już ponad 6 lat temu się z nim rozstałem

inni pewnie też mają takie doświadczenia w tym silniku są hydrosztyce

 

 

wchodzi bez problemu a jak się nei uda im wsadzić całego to na pewno dokręcany dadzą radę :D

 

 

osobiście bym odpuścił 

jeszcze raz dzięki, odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

no to zainstalowałem wg "rozkazu" :) DINO i TOFU:

- tech 224,

- wtryski Barracuda,

- reduktor ACR01 150

zapłaciłem 3000 brutto ze zdjęciem kolektora, zbiornikiem w kole i wlewem we wlewie :)

 

zatankowałem do pełna i zobaczymy jak to będzie spalało. Pierwsze rzeczywiste wrażenia będą dopiero od lutego, gdyż do końca stycznia to tak 20 km dziennie przejadę. W lutym przebieg będzie pewnie kilka tysięcy więc będzie porównanie do benzyny.


Hejka,

mam już przejechane ponad 20 tys km od montażu. Montowałem w styczniu br. I jest super instalacja się zwróciła i żadnych awarii. Średnia spalania to 10 l gazu/100 km. Częściej mam trasę niż miasto, i najczęściej autostradę Wrocław-Rzeszów, więc  140-180 km/h to norma. Po drogach lokalnych raczej spokojnie pomykam, stąd ta średnia 10lgazu/100 km. Montowałem w Almie we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej. Polecam. Konfiguracja:

- tech 224,

- wtryski Barracuda,

- reduktor ACR01 150

zapłaciłem 3000 brutto ze zdjęciem kolektora, zbiornikiem w kole i wlewem we wlewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prawie taki sam zestaw tylko tech 214 starszy typ i  na tą chwile prawie najechane 120kkm na tym zestawie , jedna awaria padł mapsensor gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jedna awaria padł mapsensor gazu.

znana wada, wymieniali bezpłatnie już chyba ogarneli ten problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam nadzieję że autor się nie obrazi jeśli podbiję jego post z zapytaniem ?

 

Posiadam Nissana Primerę P11 lift z 2001r 1.8 114km

Chciałbym założyć gaz - autor tego postu polecił mi serwis, więc napisałem do nich i dostałem następującą odpowiedź:

 

"

Witam serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Do Pana Nissana proponujemy następujący zestaw:

 

Sterownik LPG-Tech 204+ reduktor ACR01 lub KME TUR + wtryskiwacze BARRACUDA koszt całkowity - 2900 PLN

 

Wlew pod klapką w cenie

W cenie podanej powyżej zawarty jest zbiornik montowany w miejsce koła zapasowego o pojemności do 50 L

 

Termin i czas montażu:

Montaż wraz z regulacją trwa około 8 godzin.

 

Gwarancja:

Na wszystkie podzespoły udzielamy 2-letniej gwarancji bez limitu kilometrów Dodatkowo udzielamy 5 letniej gwarancji na jednostkę sterującą (komputer gazowy)

 

Informacje dodatkowe:

Zawsze przed montażem dokonujemy komputerowej diagnostyki silnika pod kątem ewentualnych usterek.

Zawsze instalacja jest odpowiednio dobrana do mocy i rodzaju silnika.

Zawsze stawiamy na jakość podzespołów i montażu Zawsze dostrajamy instalację gazową w realnych warunkach pracy czyli na drodze podczas jazdy.

Zawsze demontujemy kolektor ssący celem montażu dyszy wtryskowych

 

Dołączone dokumenty:

Wyciąg ze świadectwa homologacji

Książeczka gwarancyjna

Faktura VAT na montaż i części

Paszport na zbiornik gazu (ważny 10 lat)

"

 

Polecacie ? Dopytać się o coś więcej ??

 

 

Szczerze mówiąc nie znam tej (firmy?) LPG-Tech - faktycznie jest dobra ??

Ja kojarzę tylko STAG i BRC ale najprawdopodobniej jestem laikiem.

 

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)


Jeszcze przed chwila dostelem oferte innego serwisu :

 

sterownik : qbox

reduktor :ACR02

listwa wtryskowa : ACW03

cena : około 2600

 

Jaki zestaw jest lepszy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Tech jest znany i lubiany ?? Może być ten Tech204 czy poprosić tak jak koledze wyżej podpowiadałeś Tech224 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

224 jest nowszy i jak cenowo się nie zmieni za bardzo to warto powalczyć o niego ale i na 204 pojedzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś w branży więc mam jeszcze jedno może dziwne pytanie ale czy cenowo ten zestaw wygląda ok czy cena jest zbyt duża/ zbyt niska ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zdecydowane :

 

Sterownik LPG-Tech 224+ reduktor KME TUR + wtryskiwacze BARRACUDA

 

Jestem umówiony na wtorek.

Zestaw wybrany dzięki DINO - jestem bardzo wdzięczny za pomoc :)

 

Czekam do wtorku i do rezultatów. Mam nadzieję że będę zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam nadzieję że będę zadowolony :)

zestaw to dopiero początek :D jakieś 20% reszta to zakładacz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...