Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

LPG czy warto do 1.8?


Gość Darson81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponad rok temu zakładałem w mojej p12 1.8 gaz (przebieg 178tys). Przejechałem około 15tys i nic się nie dzieje, jedynie sondę lambda wymieniałem. Przed założeniem lpg autko pobierało olej, robi to oczywiście teraz -jakieś 0,3-0,4l na 1tys.

Instalacja moja to KME Nevo+wtryski Hana- zakładałem w Łodzi na ul Zakładowej, firma "gazkos", z własnego doświadczenia mogę polecić ten zakład.

Dzięki za info, już tam dzwoniłem, gość wydaje się sensowny i skorzystam z jego oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponad rok temu zakładałem w mojej p12 1.8 gaz (przebieg 178tys). Przejechałem około 15tys i nic się nie dzieje, jedynie sondę lambda wymieniałem. Przed założeniem lpg autko pobierało olej, robi to oczywiście teraz -jakieś 0,3-0,4l na 1tys.

Instalacja moja to KME Nevo+wtryski Hana- zakładałem w Łodzi na ul Zakładowej, firma "gazkos", z własnego doświadczenia mogę polecić ten zakład.

 

instalka niezła z tym że można też rozważyć wtryski barakuda, zależy co lepiej wyjdzie kosztowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie odebrałem auto z GazKos z Zakładowej, rzeczywiście koleś wydaje się sensowny, przede mną stało tam gazowane Porsche. Co prawda jeżdżę dopiero jeden dzień, ale wygląda to wszystko na czystą i solidną robotę. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem auto z GazKos z Zakładowej, rzeczywiście koleś wydaje się sensowny, przede mną stało tam gazowane Porsche. Co prawda jeżdżę dopiero jeden dzień, ale wygląda to wszystko na czystą i solidną robotę. Dzięki 

to ciesz sie tanią jazdą :D :D witamy w zaklętym kręgu kuchenek :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz dla jednego ładnie to będzie walnięcie listwy wtryskowej na deklu + wężyki po 40 cm ale ładnie schowane pod plastikową pokrywą ...

 

JA tam wolę pokrywę wywalić i wężyki po 5 cm /// zresztą wiesz o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie zamulenie auta  , na LPG można wiekszą moc uzyskać niż na PB jak dobrze będzie wystrojone  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...