Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Roidmi 2S


peceq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś przykuło ostatnio moją uwagę a mianowicie transmitter fm w postaci ładowarki 

https://pl.aliexpress.com/item/100-Original-ROIDMI-Car-bluetooth-charger-FM-transmittersand-UISB-cable-charging-Iphone-and-Android/32575887000.html?spm=2114.010208.3.1.Bmda9l&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=9700c476-9e68-4be1-9585-b0f8a2c5660c

 

Wszystko małe ładne sterowane za pomocą aplikacji na smartfony do tego strumieniuje AD2P na czym mi bardzo zależy, jedyną przeszkodą jest to że nie współpracuje z naszymi gniazdami.

Jednakże wydaje mi się że z przeróbką nie byłoby tak wiele problemu. Zastanawiam się czy tego nie wciągnąć. Cacko pojutrze czy w wielkiej wyprzedaży 11.11 będzie kosztować 20 dolków.

Edytowane przez peceq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie drogo na naszych aukcjach kosztuje 570 zeta.

http://allegro.pl/xiaomi-roidmi-ladowarka-transmiter-fm-bluetooth-i6579939745.html

Ale jest też za 70 dyszek;

http://allegro.pl/xiaomi-roidmi-ladowarka-transmiter-fm-bluetooth-pl-i6590878855.html

Gniazdo wydaje mi sie że da radę przełożyć bądź przerobić na właściwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przez bluetooth puszczać muzykę. Kiedyś miałem transmiter jakość dźwięku była kiepska.

a ja używałem dosyć długo wideotransmiter i jakość zarówno obrazu jak i dźwięku była uzależniona jedynie od jakości nagrania. Jak wgrałem super to idealnie odtwarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę na opis (w sensie że może pasować ale nie musi).

 

Modele samochodów, które mogą być niekompatybilne z urządzeniem:... Renault Captur / wszystkie NISSAN, SUBARU / niektóre KIA....

 

Ja mam na tę okoliczność podpięte takie deugie gniazdo na kabelku i schowane pod plastikiem bocznym przy nogach pasażera. Normalnie mam tam zasilanie kamerki podpięte :-)

Edytowane przez iksik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/Nowy-Gad%C5%BCet-TVN-Turbo-640032272752499/ 6 odcinek najnowszego sezonu był test tego transmitera. Z tego co pamiętam wyszedł ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwróć uwagę na opis (w sensie że może pasować ale nie musi).

 

Modele samochodów, które mogą być niekompatybilne z urządzeniem:... Renault Captur / wszystkie NISSAN, SUBARU / niektóre KIA....

 

Ja mam na tę okoliczność podpięte takie deugie gniazdo na kabelku i schowane pod plastikiem bocznym przy nogach pasażera. Normalnie mam tam zasilanie kamerki podpięte :-)

Tylko ja mając BT nie potrzebuje takich wynalazków. Zamówiłem to do dwóch fordów i toyoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do nissana na pewno nie pasuje, albo bede przerabiaL albo dodam drugie gniazdo, w 2s mozna chyba zmieniac podswietlenie portow usb na takie pomaranczowe jak fabryczne :)))

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Roadmi 2s zamowione na ali za 19.90 i tak dalem ciala bo mialem kupon na 2 dol.i nie wykorzystalem ale cena i tak przyzwoita

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

jakiś czas temu odberałem, w najbliższym czasie podzielę się refleksjami :)

9aaf7e76248e3ffee9e636039458fecc.jpg

 

Po przerobce wszystko dziala ok, na poczatku byly straszne zaklocenia po podłączeniu przez rozgaleznik ale vezposrednio wszystko dziala prawidłowo. Sposob montazu to klejenie gdyż nie dalo sie tego zlutowac, ze wzgledu na uzyty metal, nie dalo sie go podgrzac do takiej temperatury i cyna najwyczajniej odpadala. Zestaw glosnomowiacy dziala ale jakby trochę przymulony, mi nie byl potrzebny i jesli komus tez to polecam pierwsza wersję urzadzenia, podswietlenie ok aktualnie uzywam zielonego jak kontrolka swoatel na zegarach

 

Wyslane z mojego Xperia Z3 Przy uzyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...