Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ku przestrodze :)


Przybylek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu moja Primera nie chodziła jak należy  ,szarpała, przerywała itd...

Jeździłem po warsztatach, gazownikach i innych cudotwórcach... wymieniłem świece,cewki, przepływkę itd. Auto niby chodziło ok ,ale coraz ciężej odpalało -  aż w końcu nie mogłem wrócić z pracy do domu.

Miarka się przybrała - linka holownicze i jazda na warsztat. Postawiłem samochód do najlepszego elektryka jakiego znam, ponieważ podjął się diagnozy.

No i cóż ,auto po dniu w warsztacie pali jak nowe ,zaczynamy szukać -  wszystko jest jak być powinno. Co się okazało?

Woda w zbiorniku!!

Jako że mam lpg, to paliwa mam zawsze niewiele - a to błąd. Resztki starego paliwa plus wilgoć i mróz oznaczają kłopoty - więc drodzy koledzy i koleżanki - przed zimą warto wyjeździe stare paliwko i wlać nieco większą ilość świeżego :)

Pamiętajcie o tym,a i preparat wiążący wodę nie zaszkodzi. A swoją drogą jakby ktoś z wlkp chciał namiar do pożądanego i taniego fachowca od elektryki/elektroniki i diagnozy komputerowej Nissana podam kontakt na priv :)

Pozdrawiam i życzę żeby wasze Nissany całą zimę paliły na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat żadna tajemnica że woda skrapla się w niepełnym zbiorniku. Co więcej jazda z małą ilością paliwa Pb grozi zatarciem pompki paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat żadna tajemnica że woda skrapla się w niepełnym zbiorniku. Co więcej jazda z małą ilością paliwa Pb grozi zatarciem pompki paliwa

 

może i nie tajemnica ale przypomnieć warto bo czasem takie rzeczy umykają uwadze w codziennym użytkowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marineo. Ty masz jakieś problemy ze sobą czy o co Ci chodzi co nie napiszę od razu jest Twój mało sympatyczny post. To są rzeczy oczywiste, ale jak kolega wcześniej napisał i mój przykład pokazał łatwo o nich zapomnieć. Szkoda że nie wpadliśmy na tą oczywistość jak szukałem pomocy na forum tam też głośno krzyczales że silnik mam w agoni i nie moze prawidłowo działać. Jak się okazuje działa i ma się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...