Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana dwumasy na sztywne NAVARA D40


Gość Jarek_1965

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek_1965

Proszę o informację czy ktoś wymieniał sprzęgło  dwumasowe na  jednomasowe bo ponoć jest taka możliwość ? Czy jesteście z tego zadowoleni ? Oraz czy słyszeliście gdzie można kupić sama tarczę do dwumasy (bez docisku) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem w zeszłym roku chyba i po odpaleniu skrzynia rzęziła!!!! Po wciśnięciu pedału hamulca cisza!!! Wszyscy mówili że łożyska w skrzyni padły, po miesiącu wszystkie łożyska w skrzyni wymieniłem na nowe zakupione w aso i dalej to samo choć troszkę ciszej .w końcu jeden gość zapytał czy mam sztywne koło czy dwumase ? I dał mi tym samym odpowiedź kupiłem nową dwumase LUKa i nastała bloga cisza wymieniłem bo znajomy wymienił u siebie na sztywny zamach i miał ciszę jak tak nie mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie skrzynia daje takie dźwięki tylko tarcza sprzęgła  na sztywnym są minimalne wibracje podczas przyśpieszenia różnica w cenie jest nie wielka ja bym został przy dwumasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam założone szywniaka drugi raz fakt jest taki ze ja orze w polu totalny off road .U mnie sztywniak cierpi 4 razy mocniej .Nie narzekam nie słyszę żadnych szumów

post-62741-0-11297000-1479504203_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...