Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przedniej szyby


Łukasz83

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w drodze na Warsaw Motoshow kamien odbity spod kola zaatakował moja przednia szybę raniąc ja w sposób wyjatkowo nieprzyjemny. Orientuje się ktoś ile kosztuje wymiana przedniej szyby w zetce?

post-82725-0-06367500-1479318017_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle co w znacznej wiekszosci innych aut : (w mojej okolicy) od 80zł w góre + klej ok 30zł, plus szyba uzywana od 160 zl z odbiorem osobistym, nowa zamiennik od ok 450zl, ze Wschowy zamawiamy szyby, znajdziesz na allegro sa komunikatywni i maja spory asortyment, do tego transport, ktory malo kto ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

ja miesiąc temu szybę 2 razy w ciągu tygodnia wymieniałem :(

1. raz kamyczek i pęknięcie w narożniku

2. obstawiam zły montaż albo wadliwą szybę, bo po weekendzie stania pod domem pęknięcie od narożnika do połowy szyby

 

i gdzie pierwsza była dostępna od ręki to na drugą trzeba było czekać kilka dni  :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Warto doubezpieczyć sobie szyby w tym aucie. Dla przykładu w Link4 za niewielką dopłatą ~80zł można dorzucić do OC pakiet Szyby 24, który pokrywa koszty napraw do wysokości 3 tyś. zł i nie wpływa na zniżki. Naprawę realizują w NordGlass albo w punktach współpracujących z producentem zamienników Pilkington.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam. Tylko często przy tego typu rzeczach nie kasa jest problemem, a czas bez samochodu. Zetka to moje daily i (było) jedyne auto. Przez tę szybę, a teraz remont zawieszenia musiałem kupić drugi samochód, żeby mieć czym do pracy dojeżdżać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...