Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Stracił trochę mocy.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

2,7TDI z '99 roku.

Jeździłem dzisiaj przed południem i było wszystko w porządku. Dotychczas nie było żadnych problemów.

 

Wieczorem musiałem jeszcze gdzieś jechać.

Normalnie odpaliłem silnik, ruszam i czuję, że muszę bardziej cisnąć na pedał gazu przy rozpędzaniu. Coś zamulało. Wóz z oporem się rozpędzał i powyżej 120km/h nie za bardzo już chciał jechać.

 

Przegoniłem go trochę i po chwili problem samoistnie ustąpił. Jednak nie wiem czy to było jakieś chwilowe zamulanie czy problem powróci.

 

Czy ktoś może podpowiedzieć co to mogło lub może być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel za bardzo wziął sobie do głowy EcoDriving i zamulił swoją turbinę. Przerażony wstawił auto do mechanika, a ten poczyścił jakieś zapchane przewody i powiedział wyraźnie-masz turbinę, to z niej korzystaj.

Pytanie jest proste: Zwróciłeś uwagę na to, czy turbina się włącza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel za bardzo wziął sobie do głowy EcoDriving i zamulił swoją turbinę. Przerażony wstawił auto do mechanika, a ten poczyścił jakieś zapchane przewody i powiedział wyraźnie-masz turbinę, to z niej korzystaj.

Pytanie jest proste: Zwróciłeś uwagę na to, czy turbina się włącza?

Dzisiaj rano pojechałem do miasta, wróciłem i wszystko w porządku. A Turbina działa, bo samochodu zbytnio nie oszczędzam. W niedzielę zrobiłem prawie 400km po autostradzie, gdzie prędkość nie spadała poniżej 120km/h. Czasami pogoniłem szybciej.

Często jeżdżę też z przyczepami i też wozu nie oszczędzam.

Wszystko hula bez problemu. Dopiero wczoraj coś go przytkało. Mam nadzieję, że to tylko jakaś chwilowa czkawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...