Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] 1.5 dci - przepływomierz?


wiktor015

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, problem ponieważ kupiłem almerę z 2003r i jak pozniej się okazało mam odłączony przepływomierz, szukałem jakiejś kostki ale nic nie mogę znaleźć, czy mógłby ktoś poratować jakimś schematem, albo zdjeciem skąd powinny wychodzić przewody do jej podłączenia? Ogólnie wystąpił tez problem z odpalaniem kiedy jest zimny i wyskoczył check engine, auto wkręca sie tylko do 3tys obrotów i nie ma mocy, po odpaleniu zimnego puszcza chumrę siwego dymu, pozniej pali normalnie i nie dymi, podczas jazdy rowniez nie widac zeby wydobywał sie jakis dym. Na cieplym silniku tez wkreca sie tylko do 3 tys. Ktoś ma jakies pomysly?

Zaznacze ze jak kupowałem auto check sie nie swiecił i wkrecał sie na obroty, a co kostki przepływomierza widać ze jest już odłączona od dłuższego czasu bo jest cała zakurzona w środku i nie ma zadnych slądów po kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, nie ma kostki bo to pucha od innego auta bez intercoolera (np Kangoo dci) tak powiedział mi mechanik. Reasumując nie ma się czym przejmować bo odpowiednik tego czujnika jest gdzie indziej, na rurze idącej do IC

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komputer idź i część problemów się rozjaśni, z jakiegoś powodu się włącza tryb awaryjny

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś u mechanika i pozniej u elektryka samochodowego co okazało sie ze ani u jednego ani u dugiego na komputerze nie wykazało żadnego błędu, a jak swiecił sie check tak dalej się swieci, obaj panowie byli bardzo zdziwieni ze nic nie wykazało. W tygodniu bede wstawiał auto do mechanika zeby zajął sie tym bardziej dogłębnie,ale boje się ze to bedzie szukanie po omacku i narazi mnie na straszne koszta. czy miał ktos taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...