Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie z kierownicy


Florek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stracilem sterowanie z kierownicy po zmianie radia i mam pytanko czy ktos z Was tez zmienial i sie z tym uporal badz dorwal gdzies adapter?

Z radia wychodza kable do sterowania tylko nie wiem ktore to sa w instalacji z auta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakie radio zmieniłeś,ale jak ja zmieniałem na chińską stację multi z którą dostałem dwa komplety złączek i wtyczek, to po podpięciu przez jeden z nich nie działało właśnie sterowanie z kierownicy,zadziałało po podpięciu przez drugi komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chinska stacje. A masz moze zdjecia tych wtyczek badz pinologie szukalem wszedzie i nie ma nigdzie opisu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-62161-0-73927400-1480415431_thumb.jpgpost-62161-0-72701000-1480415439_thumb.jpg

Teraz nie pamiętam przez którą z tych wiązek podpinałem,jak wieczorem będę w garażu to napiszę która mi została.Zobacz jeszcze w ustawieniach czy przypadkiem nie ma takiej opcji odchaczenia sterowania kierownicy bo coś mi się wydaję,że powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie masz wiazke na 2 biale wtyczki ja mam na jedna :/ gdzie mozna dorwac sama wiazke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej wiązce na pierwszym zdjęciu też są dwie białe,jak nie miałeś w komplecie to pisz do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...