Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Klamka tylna lewa nie chowa się.


EDEK1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z klamką, mianowicie po pociągnięciu została w położeniu wyciągniętym, nie na maxa ale tak w połowie skoku wyciągnięcia i nie chce się schować. Próba schowania jej na się nic nie daje, tak jak gdyby coś elastycznego ją odpychało z wewnątrz. Drzwi po trzaśnięciu zamykają się ( pomimo odstającej klamki ) jednak trzymają bardzo delikatnie i lekkie pociągnięcie ( muśnięcie ) klamki powoduje otwarcie drzwi. Jeżdżę blokując zamek od wewnątrz przyciskiem LOCK. Proszę o sugestie.

 Opcje z mrozem i powrotem do poprzedniego położenia klamek już przerabiałem  :thumbsup: i zawsze było ok ..... teraz ta nowość się pojawiła bez mrozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie, ale z drzwiami od pasażera i z tą różnicą że u mnie drzwi już się nie dało zamknąć.Więc spróbuj uderzyć ręką w okolicy klamki (między klamką a krawędzią drzwi) od zewnątrz samochodu dość mocno ale nie tak żeby zrobić wgniotkę i powinna odskoczyć (czasami za którymś uderzeniem), przynajmniej ja miałem takie szczęście że to zadziałało. Potem trzeba postać trochę i tak z 20 razy zamknąć i otworzyć drzwi energicznie szarpiąc za klamkę żeby to wszystko rozruszać, po takim zabiegu od zeszłej jesieni nie pojawił się ten problem. Jeżeli chcesz to zrobić solidnie to powinieneś wyciągnąć zamek przemyć go nasmarować i cieszyć się z dobrze wykonanej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem dokładnie jest z czym w tych zamkach?Dlaczego tylne?

 

Mam problem w zimie tylne lewe- klamka zostaje i jak mały mróz to się zamykają a jak duży to już ich nie zamknie tylko trzeba walić dzwiami kombinować jak koń pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady. Po walnięciu klamka wróciła w swoje położenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...