Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzeszcząca deska rozdzielcza


Xfuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie z cx5 - ma się nijak do rzeczywistości, sąsiad go ma i nissan przy nim wygląda jak polo przy golfie kombi, dużo większy. Ale za to jaki sprężysty..... :thumbsdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest brzydki no i ma tą zaletę że serducho nie stanie przy każdej rysie, zabrudzonych dywanikach czy też śmieci na kanapie :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jak by wypadł QQ bez dachu panoramicznego...

 

 

Chyba przestanę juz tu zaglądać, bo jak tu czytam co się dzieje to w depresję popadam.

 
Jak by to delikatnie powiedzieć forum jest super, super ludzie tylko mają duże wymagania co do QQ :D
Edytowane przez darekpro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dachu panoramicznego wypadłby pewnie jeszcze gorzej. Wszak szkło jako nierozciągliwe usztywniło go tylko i dlatego nie skręcił się całkiem w tym teście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, szkło jest przyklejone na klej a on jest elastyczny. Normalny spawany dach usztywnił by konstrukcję to jest pewne.

Edytowane przez darekpro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała trzeszczeć deska,a wy znowu siejecie fetyszyzm i popadacie w paranoję...WRACAĆ MI TU DO TEMATU!!! i TO ZARAZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała trzeszczeć deska,a wy znowu siejecie fetyszyzm i popadacie w paranoję...WRACAĆ MI TU DO TEMATU!!! i TO ZARAZ!!!

no właśnie masz JACKO rację, fetyszyzm na całego, zastanawiałem sie 3 miesiące, jeździłem na próbnych oplami renówkami mazdami hondami alfami fordami i wybrałem QQ, a jak czytam FORUM ROMANUM to się okazuje że wybrałem najgorzej jak mogłem, 

Edytowane przez neufMarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słychać tez ta "sztywność" nadwozia jak w czasie jazdy przy uszczelkach drzwiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie trzeszczy, moje brzdęki przy górnej kratce powietrza z lewej stronie to pikuś w porównaniu z tymi aż wstyd mi o tym wspominać. Jedz do serwisu i niech ćwiczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wali,nic tylko do serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o walenie chodziło, ale o trzaski w tle. Walenie raczej z normalnej pracy zawieszenia, tylko tu takie nagranie - słychać na pierwszym plani9e.

Mam podobnie, niby cicho, wystarczy radio włączyć, ale... ja często jeżdżę bez, w ciszy i wtedy aż mnie rozrywa coś od środka z wkurzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem,....określiłem tak te trzaski :D


Codziennie kilka razy pokonuję odcinek 300m kostki bazaltowej(droga pamięta jeszcze wczesne lata powojenne) i jedyne co mogę powiedzieć to to,że czasami jeszcze mimo mojej roboty odzywa się kratka nawiewu z lewej strony.Ale tylko na tej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano mrozik tak około -4, dzień wcześniej padało no i rano pomarznięte wsio, i tu wracam do wiotkości nadwozia- trzeszczy jak licho i to nie  plastiki tylko podmarznięte uszczelki i to ewidentnie od bagażnika aż stanąłem aby sprawdzić czy zamknąłem klapę. Po południu odpuściło i cisza, plastiki o dziwo nie trzeszczały jeno lewa kratka jak u Jacko29

Konkluzja, nie stawiać na nierównym bo może być kuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpukać deska = cisza, ale dziś na mrozie cała karoseria trzeszczała. Za dużo filmów się tutaj naoglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj wysuszało. Trzeszcząca panoramę ale pewnie to była wilgoć która przymarzła na uszczelkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sumie tylko od czasu do czasu można usłyszeć rozsypany groszek, ale jest na razie znośnie - tylko problem mam z prawym bokiem od drzwi tam to już koncert robi się powoli. Serwis jak zwykle nic nie słyszy nawet trzeszczącego fotela. Dopiero w mojej obecności jeden z Panów usłyszał trzeszczący fotel od strony kierowcy :iiam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi trzeszczy w jednym punkcie na środku pod szybą tam gdzie jest ta zaślepka. Dźwięk roznosi się po całej desce. Na początku myślałem ze to właśnie całą deska tak trzeszczy ale wystarczy delikatnie nacisnąć w tym miejscu koło zaslepki i cisza. Pod tą zaslepką jest jakaś śrubka która można by odkręcić ??

post-97769-0-49744700-1485497371_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak,zazwyczaj to są punkty mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta zaślepka to jest chyba czujnik zmierzchu bo idzie do niej kostka. Pod nią niestety nie ma śrubki.

W serwisie poprawili mocowania pod deską i jak narazie cisza.

 

 

 

Edit.Po tygodniu ciszy znów zaczęło trzeszczeć. W poniedziałek jadę na wymianę czujnika, poprawiom mi to jeśli zgłaszałem tylko wymianę czujnika. Czy znów będę musiał nowy termin umawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPS to jest antena układana na podszybiu,w tym guziku prędzej będzie się znajdował czujnik temp.wewnętrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,ale czuwa nad tym by climatronik utrzymywał zadaną temperaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...