Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T31] Brzęczyk świateł


krasnal80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów.

Mam problemik z światłami tylnymi tzn. gdy naciskam stop lub włączam kierunkowskazy włącza mi się jakiś BRZĘCZENIE w tylnych słupkach. Sprawdzałem żaróweczki wszystkie są ok żadna nie jest przepalona. Podpowiecie w czym jest problem. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam hak, ale z przyczepką nie brzęczy. objawia się to w następujący sposób:

- raz działa tak jak powinno raz jest sygnał i to jak jeżdżę bez przyczepki. dlatego jest ciężko stwierdzić co to za usterka. sprawdzałem wszystkie żarówki z myślą, że może któraś robi zwarcie mimo, że świeci. ale wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2-3 lata temu była akcja serwisowa w sprawie jeśli się nie mylę działania świateł awaryjnych po podpięciu przyczepy. Może to coś z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na wodę, która dostała się do modułu albo do instalacji, Zwiera go i wzbudza. Obejrzyj moduł, rozbierz go i będziesz widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za podpowiedzi. Winowajcą było gniazdo do podłączenia wtyczki przyczepy. Najprawdopodobniej wilgoć robiła swoje. Pomogło wyczyszczenie. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...