Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szmitek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Jest to moja pierwsza wizyta na tym forum. Na oku jako następny samochód dla żony jest JUke. Wybór z silnikiem diesela z mojej strony prosty bo sam jeżdżę dieselem a paliwo mam gratis. W aucie które urzytkuję wypalanie filtra to od 400-1700km w zależności od sposobu i częstotliwości jazdy. Najczęściej wypalanie jak w zegarku co 550 km. W swoim aucie zamontowałem diodę wypalania dpf-a by nigdy niedopuścić do przerwania tego cyklu.Jako że żona będzie jeździć tym autem taką samą diodę chciałbym zamontować w Juku. I tu moje pytanie jak często wypala się filtr w nissanie? Czy ktoś przyłapał go na tej procedurze i wie czy grzanie tylnej szyby i lusterek załącza się by obciążyć silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego, zamontowałeś ta diodę? Pod ogrzewanie lusterek podpinałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Chętnie bym zamontował diodę wskazującą pracę dpf-a. Czy ktoś pomoże jak to zrobić ? (schemat) Z

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstotliwość wypalania nazwijmy to sadzy z DPF nie jest określona przez ramy czasowe i jest włączana dynamicznie zależnie od odczytu z czujników i pozostałych paramatrów pojazdu w danej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  U mnie dość często 2-3 razy w miesiącu , a jeżdzę w miesiącu około 1300km


Mam pytanie , czy w JUKE 1,5 dci jest filtr cząstek stałych suchy czy mokry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...