Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Webasto Terrano II 3.0 03r


przemekm

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

czy ktos z Was ma moze Webasto w Tyranie ? Mam raczej orginal, zamontowane prawe podszybie w komorze silnika, na klapce od wlewu tez po niemiecku info ze auto z Webasto, dostalem pilota. 

 

Poprzedni wlasciciel od 2008r nie korzystal z tego /w tym roku auto przyjechalo do PL/ nie wpisywal nawet tego w ogloszeniu, ale jak juz jest to moze bym to uruchomil, czesto zostawiamy auto pod przedszkolem, wiec na koniec dnia bylo by milo w cieplejszym autku :)

 

za kazde info, zwlaszcza schematy wielkie dzieki 

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to nie jest oryginał tylko widzimisię poprzedniego właściciela, ale pewnie montowane w serwisie. Wrzuć jakieś foto jak to zamontowanie. Co do schematów to dane z tabliczki na piecu dużo by powiedziały. Jaki tam masz sterownik Telestart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego webasto jak webasto nie ma takich specjalnie do terrano.

Na webasto masz naklejkę z nazwą jakieś thermotop cośtam pewnie, na pilocie pewnie jakiś telestart, w środku masz zegarek ?

sprawdź oznaczenia potem ściągasz instrukcję z netu i masz już dokładnie wszystkie informacje.

a podłączone w samochodzie może być na kilka sposobów.

jak nie odpalisz z zegarka ani pilota, to trzeba je pod komputer podłączyć i będzie wiadomo czy problem jest z webasto czy gdzie indziej szukać,

swoje sam zakładałem więc jak coś może uda mi się podpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...