Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

- - - - -

Maxima 2007 - kilka pytań

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Maxima2007SL

Maxima2007SL

Już trochę się ogarnąłem

• Użytkownik
  • 27 postów
  • Model:Maxima VI a34
  • Silnik:3.5 V6 265Km
  • Time Online: 2d 1h 35m 16s

Napisano 02 styczeń 2017, 13:29

Jakie są wady i zalety Nissana maxima a34 po lifcie 2007r . Ktoś może ma lub mial takie autko i ma z nim doświadczenia.

• 0

#2 OFFLINE   wkryntek

wkryntek

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 6 postów
  • Model:maxima a34
  • Time Online: 1h 54m 13s

Napisano 05 styczeń 2018, 19:12

Ja mam przed lifta 2006 co prawda śmieszny lift ale byl.

Mam ja 4 lata i śmiga jedyne co na starcie zrobiłem to napinacz i slizg do łańcucha rozrządu miały wadę fabryczna ale po wymianie lata jak ta lala.

Jeździ bez żadnych awari cały czas teraz od wczoraj cos z abs sie dzieje ale myślę ze to czujnik abs.

Ja uważam ze autko godne polecenia zrywne wygodne.Silniki jak w 350z luksusowy brat  , vq35de silnik roku parę lat pod rząd w stanach .W silniku motul nalany w automacie dwa razy wymieniałem statycznie olej nissan matic k.

Użytkownik wkryntek edytował ten post 05 styczeń 2018, 19:13

• 0

#3 OFFLINE   irq

irq

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu:
  • Model:Maxima A34 3.5SE
  • Nr rejestracyjny:SK
  • Time Online: 47m 19s

Napisano 10 styczeń 2018, 21:10

Ja mam przed lifta 2006 co prawda śmieszny lift ale byl.
Mam ja 4 lata i śmiga jedyne co na starcie zrobiłem to napinacz i slizg do łańcucha rozrządu miały wadę fabryczna ale po wymianie lata jak ta lala.
Jeździ bez żadnych awari cały czas teraz od wczoraj cos z abs sie dzieje ale myślę ze to czujnik abs.
Ja uważam ze autko godne polecenia zrywne wygodne.Silniki jak w 350z luksusowy brat , vq35de silnik roku parę lat pod rząd w stanach .W silniku motul nalany w automacie dwa razy wymieniałem statycznie olej nissan matic k.

Mozesz napisac cos wiecej o usunieciu wady napinacza? Tez mnie wkurza to klepanie lancucha o silnik, juz troche z tym jezdze ale skrajne opinie czutalem na temat trudnosci i kosztow tej operacji..
  • 0

x

Reklama

Bez reklamy Wyjdź