Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OGÓLNOPOLSKI ZLOT 2017 350Z/370Z/G35/G37


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA - UPDATE !

 

SOBOTA
Wszyscy spoza Warszawy przyjeżdzają w sobotę wczesnym popołudniem. 

godzina 18:00 - startujemy z grillem i integracją (grill odbędzie się w ośrodku gdzie nocują osoby spoza Warszawy 
http://www.oit.pl/lesnapolana/)

Dla osób chcących nocleg, przypomnienie:

http://www.oit.pl/lesnapolana/

http://www.viaappia.pl

https://www.eholiday.pl/noclegi-eu0955.html

NIEDZIELA
godzina 11:00 - start imprezy

godzina 12:30/45 - zdjęcia
godzina 13:30 - pokaz wydechów
godzina 14:15 - przejazd przez miasto
godzina 15:30 - przerwa na jedzenie
godzina 17:00 - u Kuby na werandzie

 

Dzień dobry w 2017 !

Chciałbym zaprosić wszystkich posiadaczy i miłośników 350Z, 370Z, G35, G37 na zlot 2017! Tak jak w poprzednim, tak i w tym, mam nadzieję, że dopisze nam piękna pogoda i wspaniała frekwencja. W tym roku, prócz zlotu planuje zrobić jak w ubiegłym roku - grilla z noclegiem 2 dniowym, czyli można śmiało powiedzieć, że zlot 3 dniowy ! Tak 3 dniowy. Zaczniemy w piątek, a skończymy w niedziele :) 

 
yfzUrc.jpg
 
Grill, impreza, wspaniała atmosfera i ludzie ! Będziemy zbierać zapisy na rezerwacje w ośrodku :) 

 

 

nNeXMT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie trzeba odpicowac fury i jazda na zlot. Nawet dziś wspominałem ze to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez na 2017 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie tak jak zawsze, koniec maja/początek czerwca:

 

26/27/28 maj

2/3/4 czerwiec

9/10/11 czerwiec


ankieta co do terminu dodana na samej górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas termin bez znaczenia, ale dotarli byśmy w piątek wieczorem po pracy dopiero obecność obowiązkowa

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna celować w weekend z track day i kto chce to wyskoczy na chwilkę ;) myślę że mała ekipka na własną rękę by się zebrała

Edytowane przez k3dbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie odbywa zlot? :) kurcze jak zwykle z klubowymi zlotami mam problem bo odbywaja sie na przelomie maja czerwca :( jestem restauratoremi kazdy weekend w maju i poczatek czerwca to zawrot glowy z komuniami i nie moge sobie zaplanowac wyjazdu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym widzisz problem z "cyrkiem" zeby jeden dzien na tor wyskoczyc. Z tego forum spokojnie by sie uzbierala ekipa niezla i gdzies pod Warszawa mozna pojezdzic w jeden z tych dni. Pomozemy wszystko zorganizowac. Wiec w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy pod rząd nie wyszło, więc co tu dodawać ? Większość i tak nie chce, więc nie ma co tu drążyć temat

Dokładnie, Jak ktos chce na tor to chyba lepiej zebrać grupę na forum i zorganizować osobny wyjazd :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ewelkka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, u mnie i Łukasza jednak 26/27/28 maj odpada - wesele przyjaciół,

Liczymy na te kolejne terminy, mega chcemy byc na ogólnopolskim!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takich zlotach na torze i nie rozumiem czemu nie chcecie, to nie musi być zwykły trackday, a fajnie zorganizowany zlot z programem i grillem. Organizowane są kursy z bezpiecznej jazdy (na macie poślizgowej), jakaś próba sprawnościowa z nagrodami, koszt wyszedłby po 200-250zł/auto, pewnie niektórzy na dojazd i powrót ze stadionu wydadzą więcej. :) Nie przeszkadza mi forma zlotu na stadionie, bo mam blisko, ale tor to mega fajny pomysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na takich zlotach na torze i nie rozumiem czemu nie chcecie, to nie musi być zwykły trackday, a fajnie zorganizowany zlot z programem i grillem. Organizowane są kursy z bezpiecznej jazdy (na macie poślizgowej), jakaś próba sprawnościowa z nagrodami, koszt wyszedłby po 200-250zł/auto, pewnie niektórzy na dojazd i powrót ze stadionu wydadzą więcej. :) Nie przeszkadza mi forma zlotu na stadionie, bo mam blisko, ale tor to mega fajny pomysł. 

to ja proponuje założyć osobny temat i zorganizować ekipę. Zlot ogólnopolski wyrobił już sobie styl.

Btw coobcio przecież co chwilę latał na tor w tamtym roku i w tym pewnie tak bedzie. wystarczy dołączyć do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje założyć osobny temat i zorganizować ekipę. Zlot ogólnopolski wyrobił już sobie styl.

Btw coobcio przecież co chwilę latał na tor w tamtym roku i w tym pewnie tak bedzie. wystarczy dołączyć do niego.

Po to jest ten wątek żeby prowadzić otwarta i luźna dyskusje bo przecież każdy tworzy społeczność. Teksty w stylu jak Ci nie pasuje to zrób sobie osobny wątek jest imho mocno słabe. Przepraszam za offtopic.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz ale prościej. By zlot wyszedł musi być dobra pogoda a przede wszystkim nie może padać.
W tamtym roku pierwszy termin nie wypalił i trzeba było przekładać na kolejny weekend. i to tak na tydzień przed.
Tor rezerwuje się na min kilka tygodni wcześniej jak nie miesięcy i to zazwyczaj trzeba się wpasować w wolne terminy.
Tomek próbował wiele razy i nie dało się tego zgrać. Czy trzeba to aż tak tłumaczyć?

Edytowane przez vonBuBs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Tomkiem i obaj nie rozumiemy czemu jest taka wielka niechęć do zlotu na torze, faktycznie do robienia słit foci jest potrzebna pogoda, do zabawy na torze nie koniecznie, na Jastrzębiu jest zadaszona hala, można puścić jakąś muzykę, zorganizować różne konkursy, grilla, wiele rzeczy, których pod stadionem nie zrobimy. Nie przeszkadza mi taka forma zlotu, ale naprawdę da się zorganizować coś fajniejszego w mojej opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dorzucę parę swoich groszy.

na początku chapeau bas, że ktokolwiek poświęca swój czas aby zorganizować cokolwiek, także ukłony w stronę organizatorów.

jako,że byłem już na kilku zlotach innych marek to podzielę się moimi spostrzeżeniami.

 

zlot pod stadionem? IMHO zły pomysł, bo to bardziej spot niż zlot, bo :

- jest ogólnie dostępny

- brak miejsca na coś więcej niż stanie i patrzenie na siebie

 

ogólną zasadą dobrego zlotu to integracja, nawalenie się :) i pojeźdzawka

 

dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zlot 2-3 dniowy połączony z wypoczynkiem i dobrą zabawą.

1.wynajęcie ośrodka wypoczynkowego (w miarę taniego ) gdzieś nad jeziorem , gdzieś gdzie nie ma dużo turystów

 2.tor, myślę,że to się nie uda, bo jest za mało chętnych , tak aby to się opłacało musiał by być z min. 30 aut(ewentualnie doczepka do innego zlotu), ale aternatywą są pasy startowe, bądz mniej kosztowne tory/autodromy gdzie można się zabawić autem, zrobić grilla  bądz konkursy typu: 1/4, drift, time attack 

 

ustalenie jednego terminu i basta, czy bedzie śnieg czy deszcz nie będzie różnicy , bo jedzie się na party a nie robić foty koło stadionu.

 

proponuję najpierw zrobić wstępną liczbę chętnych i pod to szukać noclegu, później zaliczki na poczet zarezerwowania hotelu i reszta przed samym zlotem kilka tygodni.

i to się sprawdza, bo na początku każdy chętny ale jak już ma wpłacić zaliczkę to połowa stadka się umywa.

 

a i nie wiem ilu jest organizatorów ale jeżeli Tomek ogarniasz to sam to zapomnij, wszystkiego sam nie zrobisz i podziel robotę na min. 2-3 ludzi, którzy ogarną osobno: nocleg/tor/grilla/zaliczki

 

to tylko taka moja luźna podpowiedz ;)

Edytowane przez hot_rider
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...