Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szklany dach i mróz


stasziek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Z racji, ze dzisiaj troche przymrozilo i samochod stal na zewnatrz to po jakims czasie zauwazylem szron od strony wewnetrznej panoramy.

 

Zobaczcie zdjecie.. Czy to znaczy, ze jest ona zle wklejona?

 

Pozdr 

post-96256-0-54616100-1483644606_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilgoć w środku nie musi to być nieszczelność szyby bo możesz to sprawdzić na myjce lub po konkretnej ulewie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była nieszczelność szyby,to byłby po prostu zmrożony zaciek,wilgoć,para wodna ma tendencję do unoszenia,więc i znalazła sobie najzimniejsze miejsce ,żeby się pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na przedniej szybie od wewnątrz bywają kwiatki to i na panoramie też, czasami nawet potrafi się pokazać ładny wzorek na blasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Z racji, ze dzisiaj troche przymrozilo i samochod stal na zewnatrz to po jakims czasie zauwazylem szron od strony wewnetrznej panoramy.

 

Zobaczcie zdjecie.. Czy to znaczy, ze jest ona zle wklejona?

 

Pozdr 

attachicon.gifIMG_2534.JPG

Dokładnie. Mam tak samo. Do tego wydaje złowrogie dźwięki. :D Po prostu fizyka. Ja się jeszcze obawiam, bo miałem odprysk od kamienia i cały czas patrzę czy nie strzeli mocniej. 

 

Znajoma miała dachowanie QQ. Podobno strażacy wycinali szklany dach i w ten sposób wyjęli ją z auta. Jak widać nie jest ona aż taka słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach to klejona szyba wycięcie takiej szyby powiedział bym że jest nawet gorsze od blachy, pracowałem w autoszybach wiem co mówię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wyglądała po wycięciu tak samo jak wycinany dach. Objechana "otwieraczem" i odgięta do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Z racji, ze dzisiaj troche przymrozilo i samochod stal na zewnatrz to po jakims czasie zauwazylem szron od strony wewnetrznej panoramy.

 

Zobaczcie zdjecie.. Czy to znaczy, ze jest ona zle wklejona?

 

Pozdr 

attachicon.gifIMG_2534.JPG

A co na przedniej, bocznej, tylnej szybie nigdy nie miałeś od środka szronu??????
Szyba jak szyba - w kabinie było wilgotno i się oszroniło. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...