Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[R51] Kod do radia


skerim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem zapytać czy radyjka w patkach są kodowane, jeżeli tak to czy w serwisie mogę dostać kod do swojego (2007 r.) bazując na VIN. Chciałem podładować baterię, ale boję się że po odłączeniu baterii mogę nie mieć radia... Jako alternatywę mam podpięcie małego zasilania na czas wyjęcia akumulatora, ale jak już się kiedyś brak prądu przydaży nie chciałbym zostać na lodzie.

Radio z CD i navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne musisz wpisywać żadnego kodu fabryczne radio z navi jest sparowane z komputerem samochodu i tylko z nim działa w innym takim samym samochodzie nie będzie działać

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio z navi, a zwykłe? od 2 lat mam inny odtwarzacz ale pamiętam iz w zwykłym radiu musiałem wpisywać kod bo było to dosyć upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC potrzebny jest kod, kolega wyżej pisze że w zwykłym też takowy wpisywać  musiał, w serwisie powinni Cię takim kodem poratować, ale przejrzyj dokumenty które dostałeś wraz z kupnem samochodu, kod zapisywany jest na małym kartoniku może gdzieś go masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

W NC potrzebny jest kod...

Nie wiem skąd masz to info. Kiedy odbierałem Pulsara, prosiłem o kod do NC, bo w książce nie był wpisany. Odpowiedziano mi, że NC nie są kodowane. Profilaktycznie w międzyczasie zadzwoniłem do innego ASO - odpowiedź była identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz to info. Kiedy odbierałem Pulsara, prosiłem o kod do NC, bo w książce nie był wpisany. Odpowiedziano mi, że NC nie są kodowane. Profilaktycznie w międzyczasie zadzwoniłem do innego ASO - odpowiedź była identyczna.

Info mam ze swojego pojazdu, więc sądziłem że we wszystkich modelach NC ma tak samo, sory jeśli jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Info mam ze swojego pojazdu, więc sądziłem że we wszystkich modelach NC ma tak samo, sory jeśli jest inaczej.

Nie masz za co przepraszać. Ty masz dane dot. Twojego pojazdu, ja swojego. Być może to kwestia rocznika, modelu, lub NC1/NC2.

Kiedy pytałem, potwierdzili to, co napisałeś dot. kartonika - do aut w których radio/NC jest/było kodowane, ASO wydaje oddzielnie kartonik z kodem. Jeżeli ktoś zgubił (ma np. auto z 10-tej ręki), mogą mu w ASO wygenerować na podstawie VIN

 

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam patha z NAVI i akumulator wyciągałem nie musiałem wpisywać kodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia w Patku i Navarce po podłączeniu czytają VIN z BCM autka. Jak się zgadza to pytał nie będzie jak się nie zgadza to się nie uruchomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odswierze kotleta, u mnie problem kupiłem z zablokowanym ( wyświetla się SECURE ) właściciel nie miał kodu, dzwoniłem do ASO nissana to powiedzieli ze ktoś musiał wpisać pare razy zły kod i radio zablokowane na Amen i pomoże jakis magik ale oni nie dadzą rady, ogólnie zaczyna mnie to irytować porażka jakas, zgłosiłem problem 2 osobom zajmującym się takimi tematami w rejonie i czekam n ich odpowiedz czy podołają wyzwaniu.

moze ktoś z was miał taki problem i podpowie jak go rozwiązał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...