Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[QQ] Brak wspomagania


arti127

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawa dotyczy auta z 2008 r silnik 2.0 benzynka po dzisiejszych mrozach było  - 20  samochód ładnie odpalił nastepnie pojechałem na zakupy to jakieś 3 km drogi po godz,postoju chce wracac do domku  a tu zonk brak wspomagania ,chwila nerwow i po ok minucie wspomaganie wróciło i moje pytanie co to mogło być wspomne ze wczesniejszym objawem było delikatne chrupanie przy ostrym skrecie w lewo gdy wyjeżdżałem z garażu ale potem ono zanikło wspomaganie jest elektryczne to problem z plynem odpada prosze o pomoc


Teraz jak auto postoi dluzszy czas przy skretach w lewo i prawo slychac ocieranie po przejechaniu kilku kilometrow odglosy ustają,nie mam pojecia co to moze byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Być może słychać gumową osłonę kolumny kierowniczej. Standardowy problem QQ.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano po raz pierwszy było słuchać i dzisiaj również w moim QQ przy skręcie w lewo słychać jak by stukanie / tarcie i ewidentnie dźwięk dochodzi spod kierownicy. Przy kolejnych skrętach dźwięk ten ustępuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesmaruj gumową osłonę w podłodze tam gdzie kolumna wchodzi.Może pomoże.A jak nie no to po prostu czekać na odwilż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...