Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 a inne modele,oferty.


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy! 

 

Z okazji powiększenia się rodziny chciałbym zamienić QQ na coś, co pozwoli mi do bagażnika wcisnąć 2 walizki oprócz wóżka. Nie jestem fanem bagażników dachowych, ani tych na hak. Jestem skłonny nawet zamienić na jakieś kombi z cięzkim sercem. 

 

Co byście mogli polecić? budżet mam 150k, wymagania: automat, tempomat aktywny, kamery 360 i oczywiście bagażnik spory. Myślałem nad 5008, ale nie miałem czasu na porównania czy jazdy. 

 

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie rabaty są ale cennikowo pierwszy automat zaczyna się od 126 690 za trendline, comfortline +10k i później jeszcze 13,5 k do Highline za 1,4 TSI 150KM + lakiery i inne dodatki. 

Sam pakiet R-line to 7 790 albo 11 180. 

Edytowane przez pawcio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5008 to nie głupi pomysł! Fajny jakościowo samochód i można planować bez obaw kolejne dzieci, bo przestrzeni bagażowej nie zabraknie. I co ważne ma 3 oddzielne siedzenia! No i sam kierowca tatuś nie będzie się w tym ciekawym wnętrzu nudził. Ewentualnie możesz pomyśleć też nad C4 Grand Picasso, który jest już długi czas na rynku, nowością nie jest, więc może uda się wyrwać dobrą cenę i sporo jeszcze w kieszeni zostanie.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW Touran też nie głupi i miejsce i paka, Honda CRV też ma duży bagażnik. Jest też Santa fe lub Sorento, ale tu trzeba potargować. Przykład. 7 miejsc automat 4x4

https://www.otomoto.pl/oferta/hyundai-santa-fe-hyundai-santa-fe-7-miejsc-2017r-ID6yUYX9.html#10d3c8421d

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touran przy 5 osobach to przestrzeni full.

Na dniach wejdzie nowa generacja Santa-Fee więc te stanieją wizualizacja jest czadowa tu w aktualnymj585l

post-2739-1517926724,9423_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowe Sorento i szczerze polecam. Siostra ostatnio kupiła 5008 i nie zamieniłbym się za żadne skarby. 


PS. jeśli chodzi o Santa Fe - dotychczas nie podobało mi się w środku - deska, plastiki. Nowa wersja wygląda lepiej, ale design IMO nieco przegięty

 

27752440_1810217912323010_75231784912384

 

27750456_1810217952323006_37689949006030

Edytowane przez aerofan
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same odczucia jeśli chodzi o deskę poprzednika, taka... Koreańska jak w i40. Zarówno Tucson jak i mniejsze nowe i20 czy kona moim zdaniem 100% lepiej

Sorento też świetnie w środku, ale nowy. Poprzednik podobnie jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie! 

 

A u mnie się wczoraj pojawiła na świecie mała :D zuch dziewucha, 3kg i 10/10. Allspace chyba trochę za drogi z dodatkami, ale fajnie jeździ. 5008 to fajne auto, bo to SUV, który jest w zasadzie VANem. SantaFe, ładniutki - ale ten nowy.

 

Jeśli chodzi o VANy, to odrzucam taką możliwość, nie czułbym się dobrze w takim samochodzie. Jakieś kombi podniesione by się nadało, ale A4 mega drogie, V60XC brzydkie, a Leon niefajnie wyposażony...

 

Zobaczę, jaką mi się uda ofertę dostać na te auta, możliwe, że będzie coś w dobrej cenie. Jakbym miał trochę więcej, to pewnie bym się skusił na Volvo XC60, ale trochę za wiele chcą za fajnie wyposażone auto...

Edytowane przez btus
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :D

 

Volvo XC60 o tak! Może jakiś lekko używany od dealera?

 

Dzięki! Patrzyłem na używki, za nowe auto chyba jeszcze, poniżej 200k nie schodzą. Ale auto jest super, może się trafi okazja to chętnie wezmę

 

 

btus - gratulacje :thumbsup:

Nie zainteresowała Cię Honda HRV ?

 

Dzięki! HRV bagażnikiem nie odstaje od QQ za bardzo niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje btus.

Każda sroka swój ogon chwali więc może ja zwrócę Twoją uwagę na Opla Insignię ST czyli w wersji kombi. Jest też wersja podwyższana czyli Cross coś tam. :P

Od razu mówię, że nie znam auta, ale podrzucam jako alternatywę.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje btus.

Każda sroka swój ogon chwali więc może ja zwrócę Twoją uwagę na Opla Insignię ST czyli w wersji kombi. Jest też wersja podwyższana czyli Cross coś tam. :P

Od razu mówię, że nie znam auta, ale podrzucam jako alternatywę.

 

Dzięki. Podoba mi się ta opcja :D Insignia Country Tourer nie występuje w konfiguratorze niestety. Pytanie brzmi jak to cenowo wygląda, bo jak +20k do ceny ST, to wolę Audi albo Volvo :D No i nie ma kamer 360 niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Zdrówka dla mamy i córusi. 

 

Dzięki, teraz będę miał 3 baby w domu, więc się wyłączam ze wszelkich sporów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btus, w tej wersji Insignia zapewne nieco drożej od zwykłej ST. Z tym, że w Oplu można nieźle ponegocjować i urwanie nawet do 20% od ceny katalogowej jest bardzo możliwe. Moja Astra katalogowo też wychodziła niemal 90 tysięcy zł, a po negocjacjach kupiłem za 75. Tak czy inaczej chciałem tylko zwrócić Twoją uwagę na całkiem inny segment od SUVów. Ja w każdym razie po kilku latach używania podwyższanych samochodów (minivanów i crossoverów) przypomniałem sobie jak fajnie może prowadzić się taka zwykła, nisko zawieszona osobówka. Tak więc i Tobie o tym wspominam żebyś z góry nie wykluczał przy swoim wyborze tego segmentu samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki 10/10 piękny Apgar :thumbsup: dobre geny :showoff:

Co do niskich aut, nie kupuj, za szybko szyby się brudzą :laie_67: Koleżance po GLC zachciało się hybrydy, więc kupiła t200h i po kilku miesiącach sprzedała i kupiła BMW x3, pytam co się stało, że tak szybko pozbyłaś się lexusa? "Przestań, ty wiesz jak szybko mi się brudziła w nim przednia szyba" :bezradny:  :jump::laie_67: Autentyk! Historia z tamtej jesieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Colinsio, ale Ty czy ja w takiej sytuacji mamy pretekst, "gdzie idziesz? szyby umyć, tak szybko się brudzą"  i zawijamy rogala do "apteki" po browara . :devil:  :beer:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...