Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 a inne modele,oferty.


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słoń, ale przynajmniej bardziej proporcjonalny od Astry kombi ;)

Moim zdaniem przesadzili w niej ok. 10cm z długością jak dla kompaktowego kombi. Z boku wygląda dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamiast QQ jeżdżę Asx gdyż takie miało ASO jako zastępcze i prawda jest ze brakuje mi tych bajerów z QQ. Dodatkowo ciekaw jestem kiedy dostanę mojego bo Nissan jakoś nie spieszy się z dostarczeniem części od TYGODNIA a na dodatek wczoraj dowiedziałem się że Nissan TOLERUJE dostarczanie klientowi auta po malowaniu jako nowego gdy to było robione przez ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoń, ale przynajmniej bardziej proporcjonalny od Astry kombi ;)

Moim zdaniem przesadzili w niej ok. 10cm z długością jak dla kompaktowego kombi. Z boku wygląda dziwnie.

A możesz mi odpowiedzieć co według Ciebie Astra ma wspólnego z Talismanem? Bo wg.mnie to zupełnie inny segment.

Gust jest jak doopa, bo każdy ma swoją więc choćbym nawet wybrał Multiplę, to nic Ci do tego i złośliwości na temat wyborów innych sobie daruj.

Nie zabłysnąłeś dzb87, tym bardziej, że to nie ja pisałem o słoniach, a z QQ też się nie nabijam. Choć mógłbym, gdyż po prawie 3 latach poznałem chyba większość jego bolączek (poza zaletami rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś poznać jego (J11) bolączki jak nic Ci sie nie psuło!!!???


No kurna! Dwa tygodnie bez Kaśki już mi sie nudzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Colins ukrywał wady, bo dobrze wychowany a to zobowiązuje :-))

Jacko trochę długo ale pomyśl, jak już wpadnie w łapki co za frajda będzie, tu stuknie tam zaskrzypi gdzieś zagdaka i będzie jak w domu, bądź optymistą a ja trzymam kciuki aby czarnowidztwa się nie spełniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem piąty dzień na wakacjach i już tęsknię za moim J11. Powłóczystym spojrzeniem odprowadzam każdego napotkanego na ulicy, a że na Gran Canaria jest ich niewiele tym większa moja tęsknota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Colins ukrywał wady, bo dobrze wychowany a to zobowiązuje :-))

Jacko trochę długo ale pomyśl, jak już wpadnie w łapki co za frajda będzie, tu stuknie tam zaskrzypi gdzieś zagdaka i będzie jak w domu, bądź optymistą a ja trzymam kciuki aby czarnowidztwa się nie spełniły.

No właśnie,nie gdakał,nie trzeszczał,a jedyny problem to olej brał.Mam nadzieję że przeszczep pomoże :D

A nowe buciki już czekają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg czy co??? :D

Tylko nie godej mi,żeś się  wystrachał i Kaśkę przez to do Żyda opchnął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi odpowiedzieć co według Ciebie Astra ma wspólnego z Talismanem? Bo wg.mnie to zupełnie inny segment.

Gust jest jak doopa, bo każdy ma swoją więc choćbym nawet wybrał Multiplę, to nic Ci do tego i złośliwości na temat wyborów innych sobie daruj.

Nie zabłysnąłeś dzb87, tym bardziej, że to nie ja pisałem o słoniach, a z QQ też się nie nabijam. Choć mógłbym, gdyż po prawie 3 latach poznałem chyba większość jego bolączek (poza zaletami rzecz jasna).

No właśnie, niższy segment, a długość niewiele mniejsza :)

Kompaktowe kombi mają 450-460cm. W astrze jest 470cm. Przy rozstawie osi takim samym jak dużo krótszy hatchback, przez co auto wygląda na sztucznie wyciągnięte ;)

To nawet w Astrze 3 w kombiaku był większy rozstaw osi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem jak można porównywać zupełnie inne auta, z dwóch różnych klas. A już rozpaczać nad tym, że ma się dłuższego na pewno nie zamierzam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego morał? Jak masz długiego, to nie potrzebny ci jaguar.

Kto zna dowcip, załapie;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpieg czy co??? :D

Tylko nie godej mi,żeś się  wystrachał i Kaśkę przez to do Żyda opchnął :D

Nie, nie wystrachałem się tylko zrobiłem małą kalkulację. Koniec gwarancji zbliżał się dużymi krokami, a wykupienie rozszerzonej dla QQ to koszt około 2000 zł. Do tego kolejny przegląd i ubezpieczenie i w rezultacie poszłoby z 5 tysi polskich dutków. Nie stać mnie było na taką rozrzutność więc kupiłem nowy. :D

Przy tym mam gwarancję na 5 lat i długiego, co mnie bardzo cieszy mimo, że kolega dzb87 już mi to wytknął. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi- fajna sprawa :devil: ale "sztuczynię wyciągniwyciągnięty......." :devil:

Nie pij już Misiu więcej, bo bełkoczesz. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem piąty dzień na wakacjach i już tęsknię za moim J11. Powłóczystym spojrzeniem odprowadzam każdego napotkanego na ulicy, a że na Gran Canaria jest ich niewiele tym większa moja tęsknota

Hehe miałem tak samo i to nawet w tym samym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gran Canaria to się powłóczy wzrokiem za czym innym. ;)

Co wy kurna za chłopy jesteście? :D

Za fajnymi kobitkami też się oglądam, zwłaszcza tymi topless

Takie ceny paliw, Pozdrawiam wszystkich

post-62161-0-63437800-1500215169_thumb.jpg

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za fajnymi kobitkami też się oglądam, zwłaszcza tymi topless

Takie ceny paliw, Pozdrawiam wszystkich

Przywieź cysternę. Paliwko rozejdzie się jak świeże bułeczki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, wrócę do meritum ;-) Powoli przymierzam się do zmiany mojej Kaśki. Postanowiłem założyć sobie, że: będzie to samochód posiadający silnik większy, mocniejszy, niż obecny 1.2, z bardzo dobrym nagłośnieniem, nawigacja, kamera cofania obowiązkowo, rozmiar mniej więcej Qashqaia. 

Oczywistym jest, że rozważyłem najpierw QQ po FL. Tym razem wersję 1.6 Tekna z dodatkiem nagłośnienia Bose (+4500). 122 tys. zł. czas oczekiwania na tan nietypowo skonfigurowany model - 4 miesiące. Pal licho to oczekiwanie. Ale - cena nie jest negocjowalna. Stwierdziłem, że to chyba drogo i poszukałem u konkurencji. No cóż... obecnie porównanie miażdży Nissana Qashqai. Mazda CX5 z silnikiem 2.0 w wersji SkyEnergy z gwarancją na 5 lat wychodzi praktycznie tyle samo (nie ma kamery cofania). Ford Kuga po FL podobnie - 117 tys. 1,5 turbo 150KM, w bardzo dobrej wersji wyposażenia. Acha - tu też dealer daje 5 lat gwarancji. Honda CRV - 120 tys. w wersji Lifestyle, czyli dość dobrze wyposażona. Nie rozważałem w ogóle Tucsona i Sportage - tam jakość wykończenia jest ... no słaba jest jakość plastików, mi to przeszkadza... 

No i chyba przyjdzie czas pożegnać się z Nissanami. Jadę dziś do Hondy, potem Mazda, na koniec Kuga. Łudzę się jednak jeszcze, że utarguję na QQ jakieś szekle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak mi się wydaje, że gama dostępnych obecnie samochodów z palety Nissana zaczyna robić się troszkę starawa. 4 lata odkąd QQ jest na rynku, to przy obecnej konkurencji to już szmat czasu i taki niewielki lifting, który przeszedł niewiele chyba Nissanowi pomoże w sprzedaży. Tym bardziej przy cenach, o których wspominasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że patrząc na jakość Qq 2 (szeroko rozumianą) to dobry czas na zmiany . Z wymienionych marek pozazdrościłbym Ci wyboru Cx 5,która obecnie po liftingu szczególnie wyleczona została ze "słabości" poprzedniej wersji .

Oby zakup Mazdy pozwolił na zamknięcie się w tym samym budżecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...