Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] lekkie regulowane drążki tylnego zawieszenia - ZAMÓWIENIE


GodISmE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś chciał w przyszłości zamówić, to zbierzcie kilka osób, będzie rabat znowu. Tak to wygląda:

 

image_zps3ycf7p4a.jpeg

 

 

"Witam
>> jeśli sprawdzicie 100% pasowania to możemy zrobić większą
> ilość
>> na stan
>> niż teraz mamy.
>> Co do ceny to za komplet normalna cena będzie 405zł na Polskę.
>> Jeśli zrobicie zakup grupowy i wysyłka będzie w jedno miejsce to
>> możemy
>> zrobić rabat nie ma problemu.
>> Poliuretany też mogą być to wyboru 75- lub te twarde 95sha.
>> Pojedynczych produktów nie sprzedajemy z rabatem "na hasła" bo
>> dziennie
>> od nas wychodzi tyle paczek ,że wprowadziło by to za duże
>> zamieszanie
>> ;).
>>
>> Pozdrawiam Robert
>>
>> W dniu 2017-02-19 19:09, simon kaczmarek napisał(a):
>>> Jakie sa ostatecznie ceny tych drazkow bo chlopaki na forum Nissana
>>> pytaja. Moze jakas znizka na haslo dla forumowiczow?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ktos chetny na zamowienie?

Maja ogarnięty tył juz wiec można spokojnie zamawiać samemu ;)

 

Ostatnio nawet z nimi gadałem o tym

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze ktos kest chetny i by sie zebrala grupka na rabacik :D jak nie bedzie odzewu to bede musial zamowic samemu ;)

Dodatkowe pytanie do posiadaczy. Ktore poliurethany wybrac? Nie mam zielonego pojecia ktore lepsze i czym sie cechuja:/ z czasem bede chcial zamowic na cala zawieche ale to w niedalekiej przyszlosci...

Edytowane przez Mlody98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pisze tutaj zeby nie zakładać nowego tematu. Czy zalozenie na cale zawieszenie poliurethanow jest wogole sensowne jesli nie latam po torze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj zeby nie zakładać nowego tematu. Czy zalozenie na cale zawieszenie poliurethanow jest wogole sensowne jesli nie latam po torze?

Raczej średnio auto będzie dużo bardziej stabilne i sztywne ale mniej komfortowe na nierównościach będzie piszcza lo bo poliuretanu piszcza nawet jak się je smaruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia oczekiwań - jeśli auto to typowa niedzielna zabawka i kompletnie nie liczy się komfort a wyłącznie "performens", osiągi i prowadzenie to tak. Chociaż może nie najtwardsze dostępne. Jeśli jednak auto to typowe daily to ja bym się w to nie pchał - na tor albo do upalania/zabawy tak, na co dzień nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi że moje busy latają po torach bo pozakładałem im poliuretany?  :rofl:  Bez jaj ludzie. Z w zecie mam twarde poli bo mi się tak podoba ale ludzie pakują miękkie poli do normalnych aut. Lepiej wydać parę złotych więcej i mieć spokój na lata niż wymieniać co roku gumy na wahaczach bo się rozrywają na naszych drogach. A co do piszczenia to u mniej od ok 1.5 roku nic nie piska. Może jest to uzależnione od jakości, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podkreśliłem, że wszystko jest kwestią oczekiwań.

Sam przyznasz, że komfort nie jest priorytetem w aucie użytkowym typu bus. ;)

Jeden kupuje sportowe auto i chłosta nim po torze, inny rzuca furę na glebę i priorytetem dla niego jest dobry look a jeszcze inny oczekuje, że auto będzie w miarę uniwersalne - będzie w miarę wygodne na co dzień, zapierdalało kiedy wciśnie się pedał gazu i nadawało się do wypadu na tor raz czy dwa razy do roku.

 

Miałem poliuretany w jednym aucie i drugi raz do typowego auta na ulicę bym tego nie pakował. ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie tylko uwage po zamontowaniu zeby sruby maksymalnie do jednej strony przekrecic, inaczej klucz nie dojdzie z jednej strony (nie pamietam ktora - wewnetrzna czy zewnetrzna) i na geometrii wam moga nie dokrecic tej strony.

 

Mi cos mega skrzypi teraz z tylu - albo te 100 poli, albo mocowania wydechu, wiec uprzedzam ale na 100% bede wiedzial za tydzien lub dwa, kiedy sprawdze na kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...