Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J11 Face Lifting


marib
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan Kicks

http://motoryzacja.interia.pl/samochody-nowe/premiery/news-nissan-kicks-powtorzy-sukces-qashqaia,nId,2195770

można podpatrzeć na filmiku wnętrze. Znając politykę Nissana to na pewno dokładnie takie samo trafi do QQ po FL.

W oczy rzuca sie spory wyświetlacz zamiast obrotomierza, nowy panel sterowania klimatyzacji i NC z innym menu (ładniejsza grafika, troche taka jak w Infiniti)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Tomi, chyba za dużo zmian wnętrza jak na FL. Może pewne elementy, jak wyświetlacz czy NC znajdą się w J11 po FL.

Moim zdaniem jest to zapowiedź tego, że Qq III (nie J11 po FL) znacznie urośnie, bo raczej nie będą robić samochodów co 6 cm, a poza tym rywale (Sportage, Tucson, Tiguan) ostatnio urośli.

A w przedostatnim zdaniu ten samuraj mówi, że Kicks będzie nowym kompaktowym crossoverem, czyli jakby zastąpi Qq, który przesunie się trochę wyżej. Takie jest moje odczucie.

Edytowane przez myszorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie skoro Kicks będzie cenowo pomiędzy Jukiem i QQ jest to zapowiedź że QQ trochę podrożeje bo na razie pomijając bazową wersję to jest znacząco tańszy od nowej Sportage I Tucsona.

I dostanie w zamian pewnie nowe zegary i nowe NC.

 

A QQ III podobo ma być pierwszym autem autonomicznym więc zmian będzie na pewno sporo i chyba masz racje, że pewnie przy okazji urośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A QQ III podobo ma być pierwszym autem autonomicznym więc zmian będzie na pewno sporo i chyba masz racje, że pewnie przy okazji urośnie.

 

podobno system autonomicznej jazdy ma zadebiutować w obecnym QQ po liftingu tylko ... tylko czy jesteśmy na niego gotowi ? Ilu z Was mających system automatycznego parkowania z niego korzysta np. codziennie ? lub podczas powiedzmy co drugiego parkowania itd. ?

 

czas pokaże ale i tak ceny samochodów pójdą w górę jak tak w górę będzie szybowało Euro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Aleksandraa

 

czas pokaże ale i tak ceny samochodów pójdą w górę jak tak w górę będzie szybowało Euro :(

Prawie zgadłeś, bo to jednak wcześniej funt (brexit) poleciał w dół i ich motoryzacyjny eksport dla Nissana i LR stał się bardziej konkurencyjny. Nie bardzo będzie im się opłaciło teraz tam produkować aut.

Edytowane przez Aleksandraa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 Ilu z Was mających system automatycznego parkowania z niego korzysta np. codziennie ? lub podczas powiedzmy co drugiego parkowania itd. ?

 

 

Ja korzystam za każdym razem jak warunki pozwalają. Niestety nie za często jest okazja. Ale lubię gadżety - i lubię z nich korzystać.

Autonomiczna jazda? Chciałbym (jako gadżeciarz) choć wykorzystałbym góra raz/dwa razy w roku jadąc na urlop. Więc dopłacać bym nie dopłacił - ale jak by było w przyszłej Teknie "gratis" - przygarnąłbym.

Tak samo jak automatyczne drogowe - dziś ruch jest tak gęsty, że praktycznie nie ma kiedy jechać na długich. Ostatnio wracałem po 22:00 z Warszawy do Katowic, ruch słaby - a automat włączył w ciągu całej trasy może wszystkiego razem góra minut. Były ty 2-3 sekundowe oświetlenia bo albo znów ktoś jechał z na przeciwka, albo to ja kogoś doganiałem. Ale działać - działa. I fajnie, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lokalnych dziala lepiej. Pewnie dlatego, ze ruch duzo mniejszy i czesciej jedzie na dlugich. Poki co - u mnie dziala bezblednie. Nikogo nie odlepiam, a jak nie musze - to nie jade po ciemku. Znaczacy plus :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolek86

Mi też ostatnio się to przydało jak wyjechałem w drogę z Przemyśla do Kazachstanu. Drogi które wybrałem były mało ruchliwe, a że jestem baardzo zapominalski, to zapewne oślepiał by co drugie auto.  :D Więc taki "gadżet" pomógł mi bardzo :)

Edytowane przez Karolek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W USA już oficjalnie pokazali facelifting modelu Rogue (wreszcie pozbyli się tych okropnych "leksusów" z tyłu:):

Ciekawe, czy nasz europejski X-trail też tak będzie wyglądał, no i przede wszystkim czy takich zmian doczeka się Kaśka? Kierownica mi się podoba.

Edytowane przez QQbiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA już oficjalnie pokazali facelifting modelu Rogue (wreszcie pozbyli się tych okropnych "leksusów" z tyłu:):

Ciekawe, czy nasz europejski X-trail też tak będzie wyglądał, no i przede wszystkim czy takich zmian doczeka się Kaśka? Kierownica mi się podoba.

 

moim zdaniem tak gdyż pokazana kilka dni temu nowa MICRA jest w tym samym stylu który teraz ma obowiązywać dla samochodów Nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten europejski nissan to jest jakoś zawsze do tyłu względem USA... :/ Zobaczcie ile tam modeli się sprzedaje, a u nas nie ma nawet ani jednego samochodu takiego typowo flotowego - właściwie to nawet takiego rodzinnego u nas nie ma oprócz X-trail'a, ale van'a nie ma, sedana ani dużego sedana też nie ma.

Ale za oceanem QQ nie maja, a my mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nissan konsekwentnie przenosi elementy wyposażenia koncepcyjnego Qashqaia, pokazanego w marcu na Motor Show w Genewie, do nowych modeli. Nowa kierownica ze zdjęcia już powędrowała do zmodernizowanego Rogue oraz nowej Micry. Myślę, że na pewno trafi również do zmodernizowanego w 2017 roku Qashqaia.

Na zdjęciu dopatrzyłem się również przycisku do elektrycznego otwierania klapy bagażnika (w zespole przycisków po prawej stronie kierownicy, na dole deski rozdzielczej) oraz niebieskiego przycisku pilota trybu autonomicznego na nowej kierownicy.

Dodatkowo świeża informacja, że Nissan ma rozpocząć sprzedaż Qashqaia  w Ameryce Północnej.

post-97740-0-49000700-1476786915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem??? szału nie robi, z zewnątrz delikatnie zmieniony przód, środek oprócz kierownicy i dwukolorowej tapicerki z obszyciem ze skóry ( albo tego imitacją ), właściwie bez zmian ale ten ostatni element wyszedł najfajniej

poza tym, jedyny słuszny kolor, niczym mój :whistle:


Na zdjęciu dopatrzyłem się również przycisku do elektrycznego otwierania klapy bagażnika (w zespole przycisków po prawej stronie kierownicy, na dole deski rozdzielczej)

Raczej po lewej i to nie jest nowość, bo w obecnym X też to jest, z czego skrzętnie korzystam

Zmiana w automatycznym otwieraniu bagażnika polega na machnięciu stopą pod auto, a nie naciskaniu guzika ( co akurat jest mało przydatne ). Mając zajęte ręce, muszę odstawić bagaż, nacisnąć guzik w klapie lub na pilocie - zwyczajnie poszli po rozum.

Ciekawe czy na UE też to dadzą.


Ten europejski nissan to jest jakoś zawsze do tyłu względem USA... :/ Zobaczcie ile tam modeli się sprzedaje, a u nas nie ma nawet ani jednego samochodu takiego typowo flotowego - właściwie to nawet takiego rodzinnego u nas nie ma oprócz X-trail'a, ale van'a nie ma, sedana ani dużego sedana też nie ma.

Altima :), Maxima :dribble: poza tym Pathfinder, Armada i Titaaaaaan :thumbsup: , a z dostawczych fajne pudełko NV .


Aktualnie chyba nie mają, ale mieli Rogue który w poprzedniej generacji był Qashqai'em. Obecnie Rogue to X-trail.

zamiast QQ, mają odpowiednika w postaci pokraki Rogue Select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowy QQ będzie w 2018-19 produkowany wciąż w UK

tak dla informacji - Nissan dostał bardzo korzystne warunki od rzadu UK na pozostanie i rozwijanie produkcji w tym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcę kupić w tym roku qq byłem w salonie oferuja mi rocznik 2016 i mówią że żadnych zmian nie będzie w 2017 . Ale bardziej podoba mi się kierwonica w tym zaprezentowanym modelu concepc w genewie . Czekać czy kupowac ???/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem ma się pojawić "pokaz" wersji po FL pod koniec roku, sama produkcja ma ruszyć w okolicach 2 kwartału 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić w tym roku qq byłem w salonie oferuja mi rocznik 2016 i mówią że żadnych zmian nie będzie w 2017 . Ale bardziej podoba mi się kierwonica w tym zaprezentowanym modelu concepc w genewie . Czekać czy kupowac ???/

zdecydowanie czekaj, a jak poczekasz jeszcze trochę ............. to masz J12 i całkiem inna bajka, nowy system multimedialny i nowe silniki, możliwe że nawet ze zmiennym stopniem sprężania - bajka, więc te J11 będzie bardzo przestarzałe już.  

 

 pamiętaj tylko że przez pierwsze 2 lata J12 będzie miał problemy wieku dziecięcego więc jeszcze przeczekaj te 2 lata, a lepiej od razu na  J12 FL, a ku ku....... zbliżać się będzie J13, pomyśl czy warto .............

 

 

generalnie szukasz auta może bezawaryjnego to honda i toyota 

 

mój znajomy kiedyś kupował tak samo  aparat cyfrowy, bo z miesiąca na miesiąc są coraz lepsze i mówi , wiesz za tą samo kasę co ty rok temu, mam już o 2 mega więcej, fajniejsza obudowa, itd..., ja do niego "wiesz jaka jest różnica miedzy naszymi aparatami, te 1000 zdjęć które ja mam przez ten rok zrobione - bezcenne" - nie wiem czy zrozumiał, pokazywał mi zdjęcia z chrzcin wnuka zrobione jeszcze komórką (bo zbierał na porządny), ciężko było rozpoznać co to jest.   

Edytowane przez Kazik_R52
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem ma się pojawić "pokaz" wersji po FL pod koniec roku, sama produkcja ma ruszyć w okolicach 2 kwartału 2018.

 

to źle słyszałeś po prawdopodobnie samochód po liftingu zostanie zaprezentowany w I kwartale 2017r. i to ma być niespodzianka  Nissana na 2017r. ( tak jak to miało miejsce z J10 ) i sprzedaż wersji po liftingu ruszy przed wakacjami ( a raczej dostawy ) podobnie z X-trailem tyle ,że prezentacja gdzieś w wakacje a sprzedaż koniec 2017/początek 2018

 

A w związku z tym Nissan zdecydował się opóźnić prezentację nowego JUKE na 2018r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X w nowej wersji??? Jeszcze się ta nie opatrzyła a już zmiana ma byc...lepiej by się wzięli za jakość a nie ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...