Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ II Tekna na fabrycznych 17" felgach?


rafal.85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum,

Moi rodzice rozglądają się za QQ w wersji Tekna 1.6DIG-T. Znaleźli model z początku 2016r. jednak posiada on felgi 17" (wzór prawdopodobnie taki, jaki jak w wersji Acenta). Samochód pochodzi z polskiego salonu, a w internecie na kilku testach również widziałem Tekne na tych felgach, jednak jak to się ma do standardowej specyfikacji, która mówi o felgach w rozmiarze 19"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na zimowe ktoś kupił takie felgi i opony na 17, a 19 nie chce dołożyć do auta, bo sprzedając osobno zarobi kilka tysięcy?

 

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście kilka osób ktore zmieniło rozmiar kół na mniejszy z powodu dyskomfortu jaki odczuwali na niskoprofilowych oponach,jak dla mnie to raczej taki przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przy zakupie kazałem se założyć 18 alusy ale żadnej ulgi nie dostałem i nic nie dopłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2015 roku w PL była opcja zamawiania Tekny z felgami 17" - na początku ta opcja wpływała na pomniejszoną cenę katalogową ( choć w DE opcja taka nie wpływała na cenę końcową samochodu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał BartoszN.

Mi się pomyliło i ta opcja była nie z 18 jak wcześniej pisałem - ale właśnie z 17" -

post-85724-0-70662400-1484556023_thumb.jpg

 

To jest cennik zapisany na moim komputerze w sierpniu 2014

W cennikach zapisanych w wrześniu 2014 już tej opcji nie było.

 

Więc te małe felgi w pytaniu rafal.85 nie są następstwie skorzystania z tej opcji - bo jak był, to nie było jeszcze wersji 1.6

A w kolejnym cenniku gdzie 1.6 jest opisana jako nowość - nie było juz tego rabatu za mniejsze felgi.

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi na moje wątpliwości. Właściciel miał przysłać nr VIN - może wtedy by się więcej wyjaśniło, jednak numeru nie otrzymaliśmy, a ogłoszenie zniknęło...

Po przeczytaniu postów użytkowników BartoszN oraz Karminadel, skojarzyłem sytuację, kiedy na przełomie 2015/2016 oglądałem oferty QQ i pewne zaskoczenie wywołały właśnie modele Tekna na 17" kołach zimowych - nie pamiętam tylko z jakimi były one wersjami silnikowymi, także koncepcja z "opcją ujemną" mogłaby być słuszna - choć kłoci się nieco z oficjalnym cennikiem ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam. Na poczatku 2015 roku byla opcja wziecia na 17" jesli komus 19" nie odpowiadaly. Placilo sie wtedy chyba 2500pln mniej.

Ja z tego skorzystalem i 17" uzywam w zime, a na lato dokupilem sobie 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...