Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] AIR DUCT - zakup zbiorowy - ZAMÓWIENIE


GodISmE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieramy chętnych na zakup zbiorowy, żeby rozłożyły siękoszty przesyłki. Zamówimy pewnie z ebay albo aliexpress. Dopisujcie się poniżej:

Lista chętnych:

1) GodISmE - dwa (lewy i prawy)

2) k3dbe - jeden

3) TheMan - jeden

4) Robert83 - jeden

5) filipm87- jeden

 

 

Wpisujecie sięna liste ponizej i wklejajcie linki z najlepsza oferta ktora znajdziecie. Ja biore dwa, lewy i prawy.

 

281572d1269821098-carbon-fiber-air-duct-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dobry temat poruszyłem, oczywiście jestem chętny, poszukam czegoś może jutro ;) Ale chętnie przeczytał bym coś na temat od tych co już mają, a wiem że kilka sztuk z takimi durami śmiga ;)

Edytowane przez k3dbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie dopisać:

 

4) Robert83 - jeden

 

Oczywiście ten miedzy 20-40$ bo TiTek jak dla mnie to przesada cenowa jak za kawałek czegoś takiego. :)

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Robert83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:


1) GodISmE - dwa (lewy i prawy)


2) k3dbe - jeden


3) TheMan - jeden


4) Robert83 - jeden


5) filipm87- jeden


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może testował te air ducty jak to się spisuje? Zastanawiam się nad tym produktem ale ciekaw jestem czy duże są korzyści i czy przypadkiem nie będzie problemu z filtrem powietrza jak latem dużo owadów będzie się rozwalało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może testował te air ducty jak to się spisuje? Zastanawiam się nad tym produktem ale ciekaw jestem czy duże są korzyści i czy przypadkiem nie będzie problemu z filtrem powietrza jak latem dużo owadów będzie się rozwalało :D

Korzysci to jednynie troche wiecej chlodnego powietrza w systemie + wyglad jak sie komus podoba.

 

HTC A9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ebayowe za 20-40$ są z Chin wysyłane i rzeczywiście do Polski nie wysyłają. Na Aliexpress widze tylko ty trzy ale nie da sie wybrac wiecej niz jedna pare tych za 55$!

Jakies pomysly?

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170125005402&SearchText=air+duct+nissan+350z

 

PS. Te ebayowe do UK sa wysylane, wiec do kumpla moge zamowic a on mi wysle. Chyba ze macie jakies inne pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziemy GodlSmE żadnej alternatywy i myślę, że pomysł z Twoim znajomym będzie optymalny. Oczywiście jeśli to nie będzie nadmierny kłopot. Ściepniemy się dodatkowo na jakiegoś dobrego trunka. :)

 

Pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zamykam liste i bede zamawial wkrotce do znajomego lub mojego kuzyna w UK - moze sie uda pozniej przewiezc to nawet do PL za darmo.

Poszukam i wycenie konkretne oferty na ebay a pozniej wysle wam PW ze szczegolami odnosnie platnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzedawca ma lewe i prawe za niecale 100 zl jeden i jeszcze 10% off przy zakupie wiekszej ilosci. Dostawa przy zakupie 6-ciu wyjdzie okolo 70$ wg ebay-a ale potwierdze to teraz z nim bezposrednio. Chyba ok, co? 

http://www.ebay.com/itm/Carbon-Fiber-Front-Bumper-Left-Air-Vent-Insert-Duct-For-03-07-Nissan-350Z-AM-/391375256677

 

PS. Wyglada na to ze to jeden i tem sam sprzedawca ktory ma te tanie, ma kilka kont na ebay-u: awesomemotor, thejumbodepot, championtrade... Jakby nie kombinowac to wyjdzie te prawie 50$ za jeden, bo jak cena jest 25, to przesylka 25, jak cena jest 35, to przesylka 10, jak 42 to 3 itd. np. http://www.ebay.com/itm/For-2003-2007-Nissan-350Z-Z33-Real-Carbon-Fiber-Bumper-Air-Duct-Intake-Mounting-/391122797897?fits=Model%3A350Z&hash=item5b10bc4549:g:mkEAAOxyaTxTVMGH&vxp=mtr

 

Wiec zamawiamy te? Kuzyn w UK juz sie zgodzil zamowic.

 

Potwierdzcie kto dalej chetny - cena okolo 50$ za jeden:

1) GodISmE - dwa (lewy i prawy)

2) k3dbe - jeden

3) TheMan - jeden

4) Robert83 - jeden

5) filipm87- jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziemy lepszej okazji także możemy finalizować nasze ustalenia. 

 

Pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za tanio ? :P żeby nie było, że jakieś gówno przyśle :P

 

W każdym razie...za 100 zł można zaryzykować  :icecream:

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałbym w ogóle montować to bym wsadzał dwa w DE, mimo że tylko jeden dolot - obiektywnie wygląda jak gówno w lesie z jednym. Zupełnie niczym te peugeoty z maskami co mają wloty 1/2 po jednej stronie - jakbym to dawało im iście wielkie chłodzenie 

 

 

dla mnie to długi dolot z tasmą czy bandażem jest rozwiązaniem niż w wolnossącym dziura w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kosztami dostawy do UK wychodzi prawie drugie tyle ( w sumie jakies 46$ za jeden z dostawa ). Niestety nie chca zrobic deal'a i taniej wyslac wszystkie 6, wychodzi koszt przesyki taki sam obojetnie czy zamowimy jeden czy 6 (okolo 25 $ za transport ). Napisze im ze kupie w takim razie od kogos innego - moze zmiekna ;) W miedzyczasie poszukam innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...