Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Automatycznie skladanie lusterek


ileven
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do dodatkowej gwarancji,też będę wykupywał.Czy orientowałeś się już w cenach? Obecnie śpiewają 1950zł.

 

A do którego momentu można to wykupić? To jest gwarancja Nissana, czy produkt jakieś ubezpieczalni?

 

N-Tec 2015 ma opcję automatyczne składane lusterka.

Edytowane przez Marcin_1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa gwarancje można dokupić przed wygaśnięciem fabrycznej a pakiet przeglądów chyba przed pierwszym przeglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do którego momentu można to wykupić? To jest gwarancja Nissana, czy produkt jakieś ubezpieczalni?

 

N-Tec 2015 ma opcję automatyczne składane lusterka.

Będę dopłacał w czasie ostatniego przeglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie na dodatkowe 2 lata można wykupić nie później, niż miesiąc przed upływem gwarancji.

U mnie zdało egzamin celująco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie na dodatkowe 2 lata można wykupić nie później, niż miesiąc przed upływem gwarancji.

U mnie zdało egzamin celująco :)

Czy dodatkowa gwarancja obejmuje wszystko ?

Czy tez jest to forma ubezpieczenia od grubszej awarii ?

 

Podczas normalnej gwarancji mogłem podjechac do serwisu bo np. coś skrzypi w desce rozdzielczej.

Podejrzewam, że gdybym chciał zgłosić taką pierdołę już na rozszerzonej gwarancji to spuszczą mnie na drzewo lub każą zapłacić za ich czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie na dodatkowe 2 lata można wykupić nie później, niż miesiąc przed upływem gwarancji.

U mnie zdało egzamin celująco :)

Maniolo,właśnie opłaciłem przedłużenie na następne dwa lata,a gwarancja kończyła się za 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niechby spróbowali Tobie nie przedłużyć :devil: A na serio, ja o zapisie z warunków, a nie z życia. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar ich jeszcze pognębić...nie wszystko jest dokończone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 16.01.2017 o 11:05, JACKO29 napisał:

Ileven,mnie też powiedzieli ,że nie mam możliwości wgrania tej opcji..ale możesz kupić sobie moduł zamykania ...notabene też go mam :D inie mam czasu się nim zająć jak i modułem do domykania szyb

Sorry moze za odgrzewanie kotletów ale czy moglbys zrobic zdjecie modulu lub rzucic link do starej aukcji lub info jak tego szukac u chinoli?

Pytam, poniewaz moje autko (jakas opcja PREMIER) ow opcji w menu tez nie posiada. 

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piter napisał:

Sorry moze za odgrzewanie kotletów ale czy moglbys zrobic zdjecie modulu lub rzucic link do starej aukcji lub info jak tego szukac u chinoli?

Pytam, poniewaz moje autko (jakas opcja PREMIER) ow opcji w menu tez nie posiada. 

https://pl.aliexpress.com/item/32243152084.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1ec65c0foEHjUP

Ja tutaj kupowałem ale jeszcze nie montowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzieki. Widze, ze chyba obedzie sie bez ciecia kabli.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez cięcia się obejdzie,ale spinki i tak muszą naciąć kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem na ali ( https://pl.aliexpress.com/item/32749200311.html)  zestaw: domykanie szyb i automatyczne składanie lusterek ( Nissan rocznik 2014 nawet tekna nie miał modułu automatycznego składania lusterek po zamknięciu auta. Późniejsze wersje już to miały ) Szukałem opinii i schematów na różnych forach (dużo pomocy od przyjaciół z forum Rosji  ) zainstalowałem moduł. 

Na samym początku miałem problem , przyciski działały na odwrót. Okazało się że podczas produkcji modułu Chińczycy pomylili przewody.  Następnie podczas otwierania szyby od strony kierowcy otwierała się szyba od pasażera. Ale po kilku godzinach zabawy mogę stwierdzić że to działa.

Gdy wszystkie szyby są otwarte i jak nacisnę przycisk zamykanie ( pilot lub klamka ) Lusterka się składają i zamykają się szyby.

Kolejne opcje jakie można wykorzystać będzie opisane po niżej (  język angielski )

1. Window closing: window will close automatically when car locking(two front window close together firstly then behind two windows) Window opening: window will open automatically when car unlocking( press remote unlock-lock-unlock or unlock-unlock-lock/ unlock-lock-lock to open windows), Two front windows will open together firstly then behind two windows

2. Mirror folding: Please press remote lock button, then mirror will close automatically Mirror opening: Please put key into ACC on, then mirror will open automatically

3. Window opening stopped (Press lock button during window closing, then windows will stop)

4. Roll down a gap: Press remote unlock-lock-unlock-lock within 5 seconds, windows will roll down around 3-5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 22:19, tz1609 napisał:

61,65 zł  21%OFF | Samochód Auto lusterko boczne składane moduł dla Qashqai (2014-2016) automatyczne lustro składane zestaw kontrolny darmowa wysyłka
https://a.aliexpress.com/Sf8bjy11Z

Ja tutaj kupowałem ale jeszcze nie montowałem

Ciekawe czy to to samo w kablach widze ze troche mniej tego mam. Moze lepiej kupie to co Ty masz :-) 

 

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...