Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Drążek od skrzyni rozdzielczej nie Rusza sie


Nissanterrano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić nissana terrano 3.0 v6 niestety Drążek od skrzyni rozdzielczej nie chce się ruszyć zapiety jest na reduktor. Czy mógł się zastać bo nie był długo ruszany czy jest jakaś inna przyczyną od czego zacząć szukanie awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItaj, ja miałem reduktor "zastany" na 2H jak swojego kupowałem, auto pojechało do mechanika, który nieźle musiał się napocić ponoć co by go odblokować, może podobnie jest u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie w reduktorze, a nie zastany drążek. Reduktory używane są dostępne za nie dużą kasę. Sam mam na zbyciu taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapięty jest na 4L to żeby przesunąć na N musisz go wcisnąć dodatkowo jeśli się nie mylę, może to tylko taka głupota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.można.go wcisnąć ale dalej nie idzie

Ferguson jaka kasa ?

Hellsin jutro spróbuję go rozebrać od góry może dowiem się czegoś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie w reduktorze, a nie zastany drążek. Reduktory używane są dostępne za nie dużą kasę. Sam mam na zbyciu taki.

 

Ja miałem zastany, a właściwie to zapieczony wręcz drążek ... obecnie działa bez żadnego problemu, ale co jakiś czas jeździ na 4 butach.

Wcześniej zapewne nikt tego nie zapinał bo auto jeździło według historii właścicieli po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...