Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głosowe wybieranie kontaktów .


pmamot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, joys_pl napisał:

Czyli telefon muszę mieć odblokowany żeby reszta zadziałała? 

U mnie tak było, jak miałem zablokowany telefon to aplikacja od obsługi głosowej nie mogła się uruchomić tj. uruchamiała się w tle ale nie można było wykonać żadnych komend.

A po odblokowaniu telefonu była już włączona i czekała na komendy.

Zobacz czy jakaś aplikacja Ci się uruchomi w momencie wyłączonej blokady telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być odblokowany lecz chyba nie może posiadać blokady PIN. Chyba że telefon w swoich ustawieniach może zezwolić na dostęp po bluethooth bez PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2019 o 17:30, AC_62 napisał:

Nie musi być odblokowany lecz chyba nie może posiadać blokady PIN. Chyba że telefon w swoich ustawieniach może zezwolić na dostęp po bluethooth bez PIN

Przez odblokowany właśnie miałem na myśli PIN, wzór, palec, hasło :) zwykłe przeciągnięcie palca chyba może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2019 o 22:17, buba1982 napisał:

Jutro sprawdzę jeszcze na Sony Z3.

Sam jestem ciekaw

Z sony xperia z3 też nic...

:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, mam problem z wybieraniem głosowym w nowo zakupionym J11 z 2014r. Po przytrzymaniu guzika słuchawki na kierownicy, pojawia się komunikat "wybieranie głosowe aktywne" - mówię połącz lub nazwę kontaktu i gada coś po angielsku ( nie znam tego języka ) ale kontakt nie jest wybierany. Jak to ustawić i czy można? z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawić w telefonie. To samo w sobie nie ma wybierania głosowego. Przyciśnięcie przycisku na kierownicy to jest dokładnie to samo co naściennie przycisku na słuchawce blu-tooth. Całą robotę robi telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Erni napisał:

Witam, mam problem z wybieraniem głosowym w nowo zakupionym J11 z 2014r. Po przytrzymaniu guzika słuchawki na kierownicy, pojawia się komunikat "wybieranie głosowe aktywne" - mówię połącz lub nazwę kontaktu i gada coś po angielsku ( nie znam tego języka ) ale kontakt nie jest wybierany. Jak to ustawić i czy można? z góry dziękuję za pomoc.

Mając Kaśkę r 2014 też próbowałem wybierania głosowego,bez efektu.W serwisie powiedzieli że działa z angielskim.Nie znam,nie wiem,dalej nie próbowałem.Nawet nie wiem czy mówili prawdę.Olałem to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...