Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi


Adriel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie działa.U niektórych działa tylko jako funkcja Start-stop,a u mnie(przynajmniej tyle wiem) działa jako SS i kontrola alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że powinna być sygnalizacja niedomkniętej klapy silnika ale nie ma, czym to jest spowodowane, licho i nissan wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylna kanapa posiada czujniki, zajętego miejsca? Bo dzisiaj przewoziłem znajomych i nie zapieli pasów i nic nie pikało hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kontrola zapięcia pasów z tyłu, pokazuje zapięcie na wyświetlaczu,ale piszczy tylko przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylna kanapa posiada czujniki, zajętego miejsca? Bo dzisiaj przewoziłem znajomych i nie zapieli pasów i nic nie pikało hmmm?

Nie będzie pikało,tylko wyświetli się sygnalizator niezapiętych pasów na tylnym siedzeniu.A w tedy do Ciebie należy wyegzekwowanie zapięcia pasów z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na początku jazdy,a później sam zniknie,jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie w podłokietniku w schowku, są takie dwa miejsca dla mnie mocno nie zrozumiałe. Czy może ktoś rozgryzł ich przeznaczenie:

https://goo.gl/photos/9HXT3CA9yn7EGHGC8

 

Po prawy dolny róg jakieś okrągłe zagłębienie?

Góra środek wpust prostokątny dość płytki

 

Może ktoś poradzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,mam już kilka lat to wozidło,ale nigdy jakoś nie nurtowało mnie to zagadnienie :D

Ciekawe,może ktoś coś wykombinuje co projektant miał na myśli? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w podłokietniku w schowku, są takie dwa miejsca dla mnie mocno nie zrozumiałe. Czy może ktoś rozgryzł ich przeznaczenie:

https://goo.gl/photos/9HXT3CA9yn7EGHGC8

 

Po prawy dolny róg jakieś okrągłe zagłębienie?

Góra środek wpust prostokątny dość płytki

 

Może ktoś poradzi,

Niektórym wydając samochód dawali wino i czekoladki - a Tobie boroku nawet instrukcji nie dali.. ;-(

Miejsce na wizytówki, monety (np do parkometru), na dnie wypustki do trzymania pudełek na płyty CD (takie coś z czego kiedyś puszczało się muzykę).

  • Haha 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie ,tak samo jak nie da się tego ciulstwa wyłączyć na stałe,ot taka niedźwiedzia przysługa Nissana

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jedynie zrobić czarny ekran z wyświetlaną na środku godzną. Ale włączenie wstecznego i tak przełącza obraz na czas manewru na widok 360'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena

 

jeden kabel - przewód   szary to wiadomo - antenowy . A drugi?

 

 

 

pytam pod kątem podłączenia anteny CB pod antene fabryczną

post-107749-0-66723500-1510523787_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten cienki przy szarej wtyczce to zasilanie wzmacniacza, którego płytka jest podobno w tej czarnej kopułce a ten drugi to pewnie przewód do navigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpiąłem kamerkę pod "zapalniczkę" i wygląda na to, że kamerka cały czas nagrywa nawet po zgaszeniu silnika.

Czy tak powinno być?

Czy powinienem się przejmować możliwością rozładowania akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...