Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nakrętka do kół M12x1,25


rogu22

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mam pytanie do szanownych forumowiczów o nakrętki do felg. Czy te z oryginalnych felg aluminiowych 16" (są nieprzelotowe) będą pasować do felg stalowych 16" nissan?

 

pozdrawiam

 Wojtek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mam pytanie do szanownych forumowiczów o nakrętki do felg. Czy te z oryginalnych felg aluminiowych 16" (są nieprzelotowe) będą pasować do felg stalowych 16" nissan?

 

pozdrawiam

Wojtek

Trochę Ci wymijająco powiem. Ja kupiłem inne, bo wolałem nie ryzykować. Ta od alu jest nieprzelotowa, a ta do stalowych ma dziurkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy ta z alu ma wejście do felgi kuliste. Do stalowych może być stożkowe. Długość mocowania też może być inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok, dzięki za informacje, zakupiłem nakrętki przelotowe,i jest ok jak się zrobi cieplej to zobaczę czy te z alu będą pasowały do stalowych

 

temat do zamknięcia

 

pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi sezon używam nakrętek od felg alu do stalowych i na razie jest OK. Poszedłem sprawdzić gniazda pod nakrętki w alu, są stożkowe, takie same jak w stalowych. Poza tym te nakrętki pasują do koła dojazdowego, a tam jest felga stalowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drugi sezon używam nakrętek od felg alu do stalowych i na razie jest OK. Poszedłem sprawdzić gniazda pod nakrętki w alu, są stożkowe, takie same jak w stalowych. Poza tym te nakrętki pasują do koła dojazdowego, a tam jest felga stalowa.

Felga stalowa zastępująca alufelgę potrafi mieć specjalne gniazdo pod leb śruby (np. wyżej osadzone). Nie wiem czy tak samo nie jest w Pulsarze, a nie chce mi się w bagażniku grzebać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...