Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wstawienie swiatel przeciwmgielnych przod. QQ 2009. J10. Koszty.


Gość nindustrialny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nindustrialny

Witam. NIestety mam tam tylko zaslepki. A w aucie jest przy kierownicy pokretlo do tych swiatel. I nawet zapala sie kontrolka. Ktos orientuje sie ile orientacyjnie kosztuje zalozenie tych swiatel? Czy bede musial wymienaic caly zderzak przedni ?

 

Druga sprawa. Halogeny czy LEDY ? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba walony przód.. Sprawdź jak to tam wyglada, bo instalacja pewnie jest i wystarczy dokupić halogeny

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak,czy tak,będziesz musiał je często przecierać.

Skoro masz manetkę pod halogeny to i instalacja w zderzaku powinna być,zerknij w okolicę posadowienia lamp i będziesz wiedział czy jest.

Zderzak jest przystosowany do założenia halogenów,firmy ie są tak rozrzutne by dzielić modele osobnymi detalami.

Jeżeli założysz żarówki H światło jakieś będzie,ale nie będzie powalało.Natomiast ledy,no to już jest inna para kaloszy.Moc światła i biel na pewno będą większe,przy mniejszym zużyciu energii.Niestety coś za coś,koszty z ledami potrafią rosnąć.Całe lampy led jeżeli znajdziesz na pewno będą drogie i nie będą to używki(byłyby tanie) tylko nówki.To samo dotyczy zwykłych lamp.Możesz dostać używki (tanio)do których możesz włożyć żarówki led,ale juz same żarówki dobrej marki są drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaślepka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslesz na PW info ile takie kosztuja orientacyjnie? 

Na Allegro znajdziesz kompletne halogeny

np.  http://allegro.pl/nissan-qashqai-halogen-lewy-i-prawy-i6672285230.html

Co do tych srebrnych upiększeń to też znajdziesz na Allegro i nie tylko.  http://allegro.pl/oslona-halogenu-nissan-qashqai-2010-13-i6685685314.html

Oczywiście wkłady można wymienić na ledy ale czy ma to sens? Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

ok czyli niestety oprocza halogenow jeszcze ramki mocujace zgadza sie ?

 

RAMKA : http://allegro.pl/mocowanie-halogen-koszyk-lewy-nissan-qashqai-07-10-i6425337958.html

 

i halogeny : http://allegro.pl/halogen-nissan-qashqai-2007-10-h11-valeo-nowy-i5120964738.html

 

Takie cos mam kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli niestety oprocza halogenow jeszcze ramki mocujace zgadza sie ?

 

RAMKA : http://allegro.pl/mocowanie-halogen-koszyk-lewy-nissan-qashqai-07-10-i6425337958.html

 

i halogeny : http://allegro.pl/halogen-nissan-qashqai-2007-10-h11-valeo-nowy-i5120964738.html

 

Takie cos mam kupic ?

Ramka jest oryginalna natomiast nie wiem jak się ma mocowanie halogenów Valeo do tych ramek. Zapytaj sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zapytam. Author hehe dopiero zauwazylem. Legnica. kiedys jezdzilem tam rowerem.

Z Lubina to rzut beretem  :)

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystales kiedys z tego legnickiego ASO Impwar? 

Tak. Serwisuję tam autko od początku. Sam nie mam warunków aby dłubać przy samochodzie mimo że to lubię. Nie jeżdżę też do "garażowych" mechaników bo ......... Mam niezbyt dobre doświadczenia z poprzednimi samochodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Tak. Serwisuję tam autko od początku. Sam nie mam warunków aby dłubać przy samochodzie mimo że to lubię. Nie jeżdżę też do "garażowych" mechaników bo ......... Mam niezbyt dobre doświadczenia z poprzednimi samochodami.

OK to powiedz szczerze. Gdyz jeszcze nie robilem rekonesansu w kwestii utrzymania Nissana. Akurat zycie sprawilo ze kupilismy wlasnie QQ. Czy ceny podstawowych czynnosci konserwacyjnych w stylu oleje, filtry itp sa wysokie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to powiedz szczerze. Gdyz jeszcze nie robilem rekonesansu w kwestii utrzymania Nissana. Akurat zycie sprawilo ze kupilismy wlasnie QQ. Czy ceny podstawowych czynnosci konserwacyjnych w stylu oleje, filtry itp sa wysokie?

Nie jest tak żle. Ja od początku kupuje sam materiały eksploatacyjne, oleje, filtry itd. i płace tylko za robociznę.

Jeśli to nie tajemnica to z którego roku masz autko i jaki przebieg? No tak. Przecież rok jest w tytule :)

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

Nie jest tak żle. Ja od początku kupuje sam materiały eksploatacyjne, oleje, filtry itd. i płace tylko za robociznę.

Jeśli to nie tajemnica to z którego roku masz autko i jaki przebieg? No tak. Przecież rok jest w tytule :)

Czyli jest to mozliwe zeby przyniesc swoja czesc i zlecic im wstawienie? Zawsze myslalem ze nie ma takiej opcji.

 

 

Napewno musze sie wybrac do legnicy do http://www.zametpl.pl/  zeby sprawdzili czy wszystko w porzadku z silnikiem.

112.000 najechane ale jestem ciekawy mimo wszystko 

Edytowane przez nindustrialny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest to mozliwe zeby przyniesc swoja czesc i zlecic im wstawienie? Zawsze myslalem ze nie ma takiej opcji.

Nie wiem jak z częściami ale można zadzwonić i zapytać ale sądzę że też. Rynek powoli weryfikuje chciejstwa ASO należące do dilerów. Są inne ASO które też wymienią co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nindustrialny

No i problem. Musze jechac do ASO zeby stwierdzili czy jest puszczona jakas wiazka. Tylne takie duze czerwone dziala po przekreceniu pokretelka. Ehhh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i problem. Musze jechac do ASO zeby stwierdzili czy jest puszczona jakas wiazka. Tylne takie duze czerwone dziala po przekreceniu pokretelka. Ehhh. 

To jest na 100% tylko gdzie ją schowali to jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na jednym pierścieniu powinny być dwa symbole i ....jednokrotne przekręcenie włącza tył , drugie przekręcenie włącza przód .

Wyłączanie tak samo tylko odwrotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pokretle mam tylko takie opcje? Czy do przeciwmgielnych sa oddzielnie dwa pokretla czy jedno uruchamia tyl i przod?

To masz problem. Instalacja może być ale manetka jej nie obsłuży. Masz typ "A". Tylko tylne światła.

 

post-43265-0-40210000-1487706664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zmienic manetke?

Chyba łatwiej będzie zrobić oddzielny wyłącznik np. na konsoli między przednimi siedzeniami tam gdzie są wolne miejsca z zaślepkami. Zanim zaczniesz sprawdź czy masz wiązkę przewodów do świateł przeciwmgłowych. Może jednak jej nie ma.

 

 

post-43265-0-45934800-1487708939_thumb.jpg

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...