Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Murano 3.5 , dziwna "nakladka" na obudowie filtra powietrza.


OmenCZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamochod zachowuje sie lekko dziwnie, wydawalo mi sie ze ma malo mocy i przy dodawaniu gazu byl jakos dziwny dzwiek. Sciagnalem obudowe filtra powietrza ktora nie byla przykrecona i sie gibala

i zobaczylem to co na obrazku zalaczylem na czerwono. Czy ktos mi wyjasni, co ta "technika" robi w moim silniku i co mam z nia zrobic ;)

 

Z gory dzieki

post-102950-0-73549900-1486986170_thumb.jpg

post-102950-0-92282700-1486986171_thumb.jpg

post-102950-0-11802500-1486986173_thumb.jpg

post-102950-0-94038900-1486986173_thumb.jpg

post-102950-0-42645600-1486986174_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem problem z engine checkiem i zmiana na gaz na zimnym, wymontowalem caly filter z obudowa i dzis rano, nie bylo engin checka i przeskoczyl na gaz bez problemu tylko co z tym zrobic teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja byla robiona na przebiegu 600km, teraz ma 170 000. Tyle ze wymienialem butle kilke tygodni temu w Polsce i po tym zaczely sie problemy z engine checkiem i zmiana na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to zrobili gdzies w przeszlosci czy to Ci magicy z Polski teraz. Odkrece ta blache i zamontuje jak bylo.

Ktos moze mi powiedziec czy zalaczony otwor laczy sie z jakas czescia?

post-102950-0-72477600-1486994553_thumb.jpg

Edytowane przez OmenCZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego widac to vq35de przelatal na lpg minimum 170tys a to swiadczy ze dobrze znosi gaz, info dla tych co sie wahaja czy zakladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego widac to vq35de przelatal na lpg minimum 170tys a to swiadczy ze dobrze znosi gaz, info dla tych co sie wahaja czy zakladac

 

Tak mam papiery gaz zamontowany na 600km. Auto rok produkcji 2007 od 2011 w Polsce. Ponad 170tys najechane, odkupilem od salonu VW, zostawiony za tuarega. W dowodzie bylo 10 pieczatek na przeglad gazu, wiec wydaje mi sie ze magicy w warsztacie gdzie bylem wymieniac butle to zalozyli, bo nie wierze ze z takim czyms to przeszlo przeglad jak sie zostawia auto w rozliczeniu.

Sorry, ze podbijam, jechalem teraz chcek engine nie swieci, ale po dluzszym postoju znow szarpanie i brak mocy przez 5min po ozelaczeniu nagaz. Wywalilem ta hipsterska nakladke ;) Zauwazylem tez nie nie mam juz tego plynu od smarowania do gazu, Czytalem opinie ze to jest zbedne przy gazowaniu, ale czy brak tego plynu moze miec jakis wplyw na to szarpanie? poczekam przez noc i zobacze. Ten spec c zamontowal ta nakladke nie mial litosci. nie mogl odkrecic mocowania oudowy filtra i wyrwal to rzem z uchwytem.Zauwazylm ze to szarpanie rozpoczelo sie po instalacji nowej butli co moze byc przyczyna?

Edytowane przez OmenCZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...