Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

komputer pokładowy


Miras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znikła mi na wyświetlaczu pozycja start stop dopiero wczoraj się dopatrzyłem zawsze była pomiędzy

chassis control a fuel economy teraz w tym miejscu mam puste okno, zgłaszałem problem ze słabo aktywnym systemem start stop to wymienili akumulator, no i  chyba przy  tej okazji znikła mi też ta pozycja  na wyświetlaczu komputera pokładowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaznaczyć w komputerze pokładowym które opcje mają być wyświetlane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio - filmik gościa autoprzewodnik - pamietam jak jego filmiki oglądałem w celu lepszego poznania nowego QQ w oczekiwaniu na odbiór własnego  :)

Gościu sam jest użytkownikiem QQ J10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A czy ktoś ma może (albo wie gdzie szukać) tłumaczenie na j. polski menu komputera pokładowego?

Mam z tym duży problem, bo moja znajomość angielskiego jest raczej symboliczna... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer popraw w swoim opisie jakiego masz Qashqai'a? J11 czy starszego J10.Silnik 1.6 benzyna ,dci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w instrukcji masz napisane co i jak, poszukaj było na forum zapodane tłumaczenie, gdzieś miałem ale Endriu z pewnością ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w instrukcji masz napisane co i jak, poszukaj było na forum zapodane tłumaczenie, gdzieś miałem ale Endriu z pewnością ma

 

No o to właśnie chodzi, że nie natknąłem się na to w instrukcji (chyba że z j. polskim mam podobne trudności jak z angielskim :wacko: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzeba na szybko to ołówek, tłumacz, może być googla w komórce i instrukcja sam tak zrobiłem i mam na stałe  :)

Ale spokojnie ktoś z forum z pewnością zapoda tłumaczenie.

Instrukcję powinieneś mieć po polsku może nie całość ale w większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

No o to właśnie chodzi, że nie natknąłem się na to w instrukcji (chyba że z j. polskim mam podobne trudności jak z angielskim :wacko: ).

Tu masz mój elaborat, z tym że zrobiony na podstawie Pulsara http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/97200-pulsar-w-rodzinie-d/?view=findpost&p=1024951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz mój elaborat, z tym że zrobiony na podstawie Pulsara http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/97200-pulsar-w-rodzinie-d/?view=findpost&p=1024951

 

Dzięki, Andrzej... Nie ma wątpliwości, że się ogromnie przyda, chociaż mój "kiszkaj" ma nieco bardziej rozbudowane menu...

Jeszcze raz dziękuję... :book: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Z ubolewaniem muszę przyznać, że nie mam w Pulsarze dżakuzi :) , ale też nie omieszkam dodać, że ta instrukcja, to taka moja podręczna ściągawka w której wybiórczo uwzględniłem tylko te funkcje, które uznałem za niezbędne dla mnie.

PS. Dzięki za plusa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w "Kaszance" ustawić automatyczne blokowanie drzwi po ruszeniu samochodem?

Każda informacja będzie dla mnie cenna...

Z góry dziękuję :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się,ale tylko przez serwis Consultem i do tego musi być kumaty elektryk i taki co by mu się chciało.Ogólnie tendencja jest taka,że nic nie chcą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wtyczka pod obd. W ASO powiedzieli mi ze tego nie ma ze względów bezpieczeństwa żeby w razie wypadku drzwi były otwarte ale akurat mam tez Toyote z 2016 roku i tam to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wtyczka pod obd. W ASO powiedzieli mi ze tego nie ma ze względów bezpieczeństwa żeby w razie wypadku drzwi były otwarte ale akurat mam tez Toyote z 2016 roku i tam to jest

 

Ja mam taką wtyczkę i w momencie wyłączenia zapłonu drzwi się odblokowują,a więc nie ma obaw przy dzwonie ;)

7a2d58e158242bac2ce631556c85f063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zakupiłem taką wtyczkę.

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Car-Auto-OBD-Plug-And-Play-Speed-Lock-Unlock-Device-For-Nissan-Qashqai-2016/32684903309.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5pwK8Y

Polecam, działa bez problemów. Dodatkowo przy gwałtownym hamowaniu drzwi także zostają odblokowane. Ja przy zamówieniu poprosiłem o wersję bez funkcji

3. Flash Lamps when opening the car door.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczkę jak sama nazwa wskazuje wpina się w złącze OBD ;) 

Pod lewym kolanem kierowcy jest zaślepka. Jak ją wyjmiesz to pojawi Ci się owe złącze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...