Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

komputer pokładowy


Miras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy włożyć. Może nie do końca ją wcisnąłeś? 

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że wcisnąłem do końca. Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Teraz, po sprawdzeniu, przynajmniej będę miał pewność, czy Chińczyk mnie nie "wydymał"...

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że wcisnąłem do końca. Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Teraz, po sprawdzeniu, przynajmniej będę miał pewność, czy Chińczyk mnie nie "wydymał"...

Sprawdziłem jeszcze raz - nie działa. Napisałem reklamację, Chińczyk powiadomił, że wysyła drugą wtyczkę... Teraz tylko poczekać ok. 2 miesiące i może będzie ok... :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się, że wcisnąłem do końca. Ale sprawdzić nie zaszkodzi.

Teraz, po sprawdzeniu, przynajmniej będę miał pewność, czy Chińczyk mnie nie "wydymał"...

Sprawdziłem jeszcze raz - nie działa. Napisałem reklamację, Chińczyk powiadomił, że wysyła drugą wtyczkę... Teraz tylko poczekać ok. 2 miesiące i może będzie ok... :D

Myślę,że będziesz miał szybciej bo będzie się bał żebyś nie otworzył sporu.Ja kiedyś coś reklamowałem to dostałem nowy towar w przeciągu 10 dni plus gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś kolegów używa tego modułu OBD w QJJ po FL i czy mu to działa ?

Wysłałem pytanie do   dwóch Chińczyków ale brak odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę,że będziesz miał szybciej bo będzie się bał żebyś nie otworzył sporu.Ja kiedyś coś reklamowałem to dostałem nowy towar w przeciągu 10 dni plus gratisy.

Dzisiaj dostałem drugą wtyczkę OBD. Faktycznie szybciej niż pierwszą :D

Sprawdzę ją jak mróz trochę odpuści - nie chcę połamać zatrzasków tej zaślepki...

Dzisiaj dostałem drugą wtyczkę OBD. Faktycznie szybciej niż pierwszą :D

Sprawdzę ją jak mróz trochę odpuści - nie chcę połamać zatrzasków tej zaślepki...

Sprawdziłem - druga też nie działa. Nie wykluczone, ze coś zostało zmienione w oprogramowaniu wraz z face lifting'iem auta :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer,jakbyś kiedyś wybierał się w okolice Czewy(np.na pielgrzymkę  :D) to daj wcześniej znać i się gdzieś umówimy i sprawdzimy czy w Twoim wozie będzie działała moja kostka i wszystko będzie już jasne.Albo może masz gdzieś bliżej siebie jakiegoś forumowicza u którego działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajer,jakbyś kiedyś wybierał się w okolice Czewy(np.na pielgrzymkę  :D) to daj wcześniej znać i się gdzieś umówimy i sprawdzimy czy w Twoim wozie będzie działała moja kostka i wszystko będzie już jasne.Albo może masz gdzieś bliżej siebie jakiegoś forumowicza u którego działa?

Ok. Jak będzie taka okazja to dam znać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam sprowadziłem nissana Qashqaia z Niemiec  benzyna 1.6 rocznik 2009 .Mam prośbę do osoby o takim samym modelu .Jak ustawić menu w kompie pokładowym na język Polski. Może jakieś porady na temat tego modelu byłbym wdzięczny. Zaczyna mi mrygać miedzy zegarami mały samochodzik , sprawdziłem i poszukałem nalepkę od oleju a tam pisze ze w miesiącu wrześniu mam zmianę oleju. Olej 10W40  był wlany i nic ile na nim w kilometrach. CO ile wymieniacie km olej. Proszę o grzeczne odpowiedzi. Sarkazmom dziękuje. Pozdrawiam. Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DROWOR61 piszesz w temacie J11 o J10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum i jest to mój pierwszy post i na wstępie przywitam się ze Wszystkimi

W moim QQ J11 po lifcie w komputerze w zakładce: VEHICLE SETINGS - Lighting była opcja Auto Lights (ustawienie czułości sensora zmierzchu), piszę była bo już jaj nie mam! robiłem Reset Factory i nic, d*pa :(

Automatyka świateł działa prawidłowo: zmieniają się z dziennych na mijania jak tylko wyczuje sensor że jest ciemniej i na odwrót. Tylko nie mogę ponownie zmienić ustawień czułości tego sensora. Bardzo proszę o pomoc

IMG_20190510_064656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji nie znalazłem  opisu takiej funkcji. Możliwe, że serwis Nissana może  dokonywać takiej zmiany i "niechcący " zostawili tę opcję "na wierzchu". Resetujac do ustawień fabrycznych została usunięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Czech napisał:

W instrukcji nie znalazłem  opisu takiej funkcji. Możliwe, że serwis Nissana może  dokonywać takiej zmiany i "niechcący " zostawili tę opcję "na wierzchu". Resetujac do ustawień fabrycznych została usunięta. 

Nie możliwe, bo ostatnio bawiłem się tym (jakieś dwa tyg temu) i było na 100%. Po prostu znikło z menu :wacko:. To jest opcja ogólnodostępna, a nie jakaś ukryta. Zresztą zniknęło przed wykonaniem Resetu

tu jest link jak to wygląda w 5,47 minucie

 

 

Edytowane przez ghostek69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Czech napisał:

Gdzie jest opisana w instrukcji???

W instrukcji właśnie nie znalazłem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szukasz w złym menu. Musze sprawdzić u siebie, ale wg mnie to nie tu (pisze z pamięci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ma tytuł  Qashqai 2015, a ja odnoszę  się do modeli  MY17 i MY18.

Może  wcześniej było to w menu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 11:37, ghostek69 napisał:

Witam

Jestem nowym użytkownikiem forum i jest to mój pierwszy post i na wstępie przywitam się ze Wszystkimi

W moim QQ J11 po lifcie w komputerze w zakładce: VEHICLE SETINGS - Lighting była opcja Auto Lights (ustawienie czułości sensora zmierzchu), piszę była bo już jaj nie mam! robiłem Reset Factory i nic, d*pa :(

Automatyka świateł działa prawidłowo: zmieniają się z dziennych na mijania jak tylko wyczuje sensor że jest ciemniej i na odwrót. Tylko nie mogę ponownie zmienić ustawień czułości tego sensora. Bardzo proszę o pomoc

IMG_20190510_064656.jpg

U nie też jest tak samo,jak w tej chwili u ciebie.Miałeś pozostawioną tą funkcję,ale reset ją usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz piszę że reset wykonałem później, już przed resetem zniknęła ta funkcja, zrobiłem reset, bo myślałem że przywrócę tę opcję. Czytajcie proszę ze zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rafsty napisał:

To musiał być CUD :0recourse: powiadomiłeś kurię i Watykan? 

I na tym filmiku gościu nagrał ten cud "niewierny Tomaszu" 

Obejrzyj jak nie wierzysz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. W J11A była taka opcja, ale już w J11B nissan z niej zrezygnował. Więc w vechicle sertings/ lighting powinna być taka opcja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 13.02.2017 o 17:03, pawcio napisał:

Trzeba zaznaczyć w komputerze pokładowym które opcje mają być wyświetlane. 

 

chyba najlepszy tutek w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...