Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana końcówek drążków kierowniczych lewy prawy T31


szmolik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, proszę o Wasze doświadczenia w tej kwestii. Ile płaciliście za końcówki lewą i prawą (Oryg. nr części: D8520JG00A i D8640JG00A) oraz za ich wymianę. Ja spadłem z krzesła kiedy w aso krzyknęli za część 520zł (na aukcjach +- 40zł) za wymianę 300zł, geometria + zbieżność 120 +50zł..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz trochę pojęcia o kluczach i mechanice to wymienisz sam, pamiętaj aby zmierzyć gwint i liczyć obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę o Wasze doświadczenia w tej kwestii. Ile płaciliście za końcówki lewą i prawą (Oryg. nr części: D8520JG00A i D8640JG00A) oraz za ich wymianę. Ja spadłem z krzesła kiedy w aso krzyknęli za część 520zł (na aukcjach +- 40zł) za wymianę 300zł, geometria + zbieżność 120 +50zł.. :)

 

Z mojego postu w innym wątku:

Wymiana sworznia lewego wahacza, lewej końcówki drążka kierowniczego oraz ustawienie zbieżności - 200 PLN u mojego mechanika.

Sworzeń (Moog) i końcówka drążka (Moog) ok. 180 PLN w Intercarsie. 

 

Twój przypadek to pewnie ok. 250 zł z ustawieniem zbieżności. Oczywiście zależy za jaka cenę końcówki kupisz. 

 

Pozdrawiam Kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na maglownica do sx4 z wymianą i zbieżnością za 4,7 tysi (w ASO)? Auto warte rynkowo 15 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu jadę do zaprzyjaźnionego mechanika, który robi mi auto żony (grupa Vagowska) i kasuje w porządku. Ciekaw jestem jak mnie podliczy, dam znać. Dzięki za odpowiedzi koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...