Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciek pod pokrywą rozrządu Uszczelka pokrywy


szmolik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wyciek spod pokrywy rozrządu. W serwisie zaproponowali wymianę pokrywy na nową 330zł, gdyż stara przy demontażu "lubi się naginać i tracić początkowe wartości uszczelniające" oraz simmering wału korbowego 142zł, pasta uszczelniajaca miski olejowej 200zł, a za robociznę 1000zł :) Czy dokonywaliście już takich napraw i orientujecie się jak to cenowo wychodzi? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyciek spod pokrywy rozrządu. W serwisie zaproponowali wymianę pokrywy na nową 330zł, gdyż stara przy demontażu "lubi się naginać i tracić początkowe wartości uszczelniające"

bzdura i naciąganie

 

 

 simmering wału korbowego 142zł,

jest potrzeba wymiany??

 

 

pasta uszczelniajaca miski olejowej 200zł,

sa tańsze i tez dobre :D i po co kupować?? tez tam cieknie??

 

 

 Czy dokonywaliście już takich napraw i orientujecie się jak to cenowo wychodzi? 

 

to serwis a on żyje swoim życiem :D, które ma mało wspólnego z rzeczywistością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dzięki za odpowiedź. @Dino wypunktowałeś ładnie, generalnie olałbyś ich zalecenia i jeździł dalej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez wystarczy polozyc pokrywe na plycie traserskiej i bedzie wiadomo czy mozna ja zamontowac powtornie czy szukac nowej

serwis ma swoje procedury i standardy ktore rowniez przekladaja sie na drenaz kieszeni wlasciciela auta

 

po prostu poszukaj alternatywnego warsztatu ktory nie bierze 1000 zl za godzine pracy, silniki M9R to dosc popularne jednostki montowane rowniez w autach Renault i Opel, nie jestes skazany jedynie na ASO Nissan

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...