Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tabela przegladow Nissan X-Trail T31


borge

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos dysponuje tabela przegladow dotyczaca modelu T31? cos w tym stylu jak na zalaczonym obrazku (niestety Toyota)?

 

przeglady-olej-serwis-e12.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szansa na skan czy zbyt wiele subiekcji?

 

w 'Ksiazce gwarancyjnej i rejestru przegladow' jest kalendarz przegladow okreslajacy w sposob ogolny ich harmonogram, z grubsza przyporzadkowuje 1 rok do 30 000 km

mam znaleziony w sieci podobny harmonogram ale szukam innych zrodel zeby wykluczyc lub potwierdzic pewne swoje przypuszczenia

(w zalaczniku print screen skanu okresu ktory mnie aktualnie interesuje), wynika z niego ze przy parzystych dziesiatkach tysiecy km sa tzw. duze przeglady, przy nieparzystych tzw. male przeglady

 

pozdrawiam

 

 

post-92821-0-00203100-1487673260_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle jak to zrobic..To jest ponad 30 stron..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek3, moze mozna oddzielic strony wazne i mniej wazne, i wrzucic na skaner? szkoda ze nie jestesmy sasiadami, sam bym zeskanowal

w przypadku braku skanera mozna zrobic fotokopie 'komorka'

 

@Strider, ktos przyjmuje bezkrytycznie wyjasnienia ASO? ; ) wlasnie po to jest m. inn. to forum zeby praktycy wymieniali doswiadczenia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie na jedną rzecz uwagę: "replace differential oil". Czy u nas przypadkiem ASO nie mówiło, że tam się oleju nie zmienia? Coś mi się wydaje, że tak było...

 

Ten załączony harmonogram po angielsku to jest chyba z Australii. A tam to jednak jest inny klimat (cieplejszy i bardziej zapylony) i inna jakość dróg (tylko 1/3 to drogi utwardzone, a 2/3 to drogi gruntowe).

Pewnie stąd wynikają te różnice w obsłudze samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś w stylu Toyoty do T31. Przeskanuję Ci jutro

post-68980-1487848747,3807_thumb.jpg

Mam taką tabelę. Teraz widzę że ona bardziej ogólna ale może się przyda komuś

Jakość mało czytelna po wysłaniu więc jak ktoś chce wersję pełnowymiarową to proszę pisać i podać e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten załączony harmonogram po angielsku to jest chyba z Australii.

tak, od 'kangurow' i dotyczy silnikow benzynowych

 

@RysiekD, to samo co u Marcina ale dziekuje uprzejmie za zainteresowanie tematem i pomoc, wszystkim : )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...