Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z demontażem bagażnika dachowego


gri78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

niedawno zostałem posiadaczem QQ J10 z 2012 r. na którym zamontowany jest oryginalny bagażnik nissana,

chciałbym go zdemontować a nie bardzo wiem jak a nie chcę czegoś uwalić, czy ktoś może opisać demontaż lub podesłać info na temat instrukcji gdzie szukać??

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

niedawno zostałem posiadaczem QQ J10 z 2012 r. na którym zamontowany jest oryginalny bagażnik nissana,

chciałbym go zdemontować a nie bardzo wiem jak a nie chcę czegoś uwalić, czy ktoś może opisać demontaż lub podesłać info na temat instrukcji gdzie szukać??

 

Pozdrawiam 

To są belki na relingach czy belki mocowane bezpośrednio ? Jakbyś jeszcze zdjęcie zrobił było by łatwiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To belki mocowane bezpośrednio jak na foto

Musisz użyć kluczyka i zdjąć te plastikowe osłony. Pod spodem jest śruba. Jak ją poluzujesz to ten uchwyt będzie się wysuwał w dół. Jak poluzujesz wszystkie to zdejmiesz belki.

 

post-43265-0-74422300-1487705795_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem ale problem w tym że nie mam kluczyka można go jakoś zdobyć ????

Zamki robi prawdopodobnie ta sama firma do różnych bagażników. Może coś dopasujesz od kolegów którzy mają podobne belki. Nie wiem jak teraz ale kiedyś np. THULE wstawiało zamki które można było otworzyć innym kluczem od innych belek THULE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...