Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie kupować części do 350 Z ???


dawidex293
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

allegro, internet, ebay, aliexpress, ASO z drugiej strony co to za pytanie ? czego ci brakuje eksploatacji czy konstrukcyjnych elementów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie w pierwszym poście jest zbyt ogólne, nic to nie da. Jest problem z częściami do Zetki w Polsce, nie ma się co oszukiwać. Ale naprawiamy to aktywnie, np. harness bar i montowania foteli od staffy.pl lub wahacze tylne od Silver Project ;)

Pytaj w podpiętym poście "Mini giełda" o konkrety i tam cie nakierują gdzie co kupić lub nawet ktoś może ma co potrzebujesz. Temat raczej do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK

 

Ja kupiłem taką, Kuba podciągnął po jakimś czasie i już nic nie piszczy.

 

Dywaniki, ale jakie nowy OEM używany OEM repliki ? - wszystko jest

 

Końcówki drążków też są...

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz pytanie z serii tych głupich, mi też piszczy, popiskuje i świszczy, więc pora się z tym rozprawić ;) czym się różni to z w/w linka od http://allegro.pl/nissan-350z-z33-370z-z34-3-5-rolka-napinacz-paska-i6663443474.html?reco_id=11b9a9f7-fa65-11e6-92e1-56847afe9799&ars_rule_id=201  tego ?

Edytowane przez k3dbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tym, że u Ciebie w linku jest NAPINACZ z ROLKĄ a u mnie sama rolka :)

 

Tak czy owak - najpierw u mnie poszły oba nowe paski a potem rolka a potem podciągnięcie i teraz jest gites i jest cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz pytanie z serii tych głupich, mi też piszczy, popiskuje i świszczy, więc pora się z tym rozprawić ;) czym się różni to z w/w linka od http://allegro.pl/nissan-350z-z33-370z-z34-3-5-rolka-napinacz-paska-i6663443474.html?reco_id=11b9a9f7-fa65-11e6-92e1-56847afe9799&ars_rule_id=201 tego ?

To jest dla silnika HR i dla VHR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , pytanie gdzie kupujecie części do 350 Z 

www.fmic.pl - za***isty sklep z szerokim asortymentem towarów z najwyższej półeczki. Każdy znajdzie coś dla siebie, a Sprzedający chętnie służą fachową radą, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbin od nich nie pobierałem a w sumie ciekaw jestem co one warte, natomiast silikony maja bardzo dobre - zawsze od nich biorę.

Chłodnice oleju 30Z kiedyś wziąłem 3 sztuki i niestety dwie z nich ciekły więc odesłałem wszystkie trzy - zwrot pieniędzy bezproblemowy.


przy okazji, rolki paska klimy i paska alternatora to te same czy się różnią?

rolki są inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też polecam fmic pl,   zawsze u nich kupuje i nigdy nie było problemów 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...