Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mokra podsufitka


rook

Rekomendowane odpowiedzi

Almera n16 . Po ostatnich opadach deszczu zauważyłem że podsufitka w okolicach słupka A zarówno od strony kierowcy jaki pasażera jest mokra. Jest taka plama w tym miejscu. Jak ją zdjąłem to w tym miejscu od strony dachu jest kawałek gąbki, która jest nasączona wodą. Problem w tym że nie wiem skąd ta woda się tam wzięła. Przy antenie sucho. Miał ktoś taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera n16 . Po ostatnich opadach deszczu zauważyłem że podsufitka w okolicach słupka A zarówno od strony kierowcy jaki pasażera jest mokra. Jest taka plama w tym miejscu. Jak ją zdjąłem to w tym miejscu od strony dachu jest kawałek gąbki, która jest nasączona wodą. Problem w tym że nie wiem skąd ta woda się tam wzięła. Przy antenie sucho. Miał ktoś taki problem ?

Antena albo źle wklejona szyba po wypadku - zbyt dużego wyboru nie masz. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem tam jeszcze raz wygląda jakby się skraplała para wodna na powierzchni blachy a  później spływa i nasącza tą gąbkę o której wcześniej pisałem

 

fef126a74424721emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdjąłeś podsufitkę to teraz kolega niech spryska karcherem po złączach szyba karoseria i po dachu a ty obserwuj od środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...