Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K12 Gaśnie przy odpalaniu, pewnie olej, świece


beube

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Micra jest po Elce, na liczniku przejechane 330k km więc już jej czas pewnie nastał ale może jeszcze trochę pojeździ?

 

Mianowicie, podczas rozruchu auto dosłownie na sekunde się uruchomi a potem zgaśnie - sposobem zeby normalnie działał jest dodawanie gazu aż dojdzie na wysokie obroty i potem już nie gaśnie, wydaje mi się że coś tam musi wtedy przepalic. No raz kiedyś w czasie jazdy też jej się zdarzy ale główny problem jest z odpalaniem, jak trochę pojeździ wyskocze na zakupy i spowrotem to wydaje mi się ze nie ma aż takiego problemu i czasami nawet zapala za pierwszym. Po uruchomieniu z rury dym jakby papieża wybrali.

Silnik już trochę spocony, check się świeci ale na chwile obecną nie mam jak podłączyc.

 

Co to może być? świece zalewa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beube - z prośby mojej , a łaski swojej - uzupełnij profil w podstawowe dane o aucie.

 

Zapis z regulaminu NKP (którego pewnie nie czytałeś :P)

Rejestrując się na Forum każdy użytkownik powinien wypełnić swój profil. Obowiązkowo pola: modelu (generacji/rocznika) oraz silnika. Służy to lepszej orientacji pozostałych użytkowników w razie potrzeby uzyskania porady. Pozostałe pola profilu wypełniane są dobrowolnie.

 

:) ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beube - z prośby mojej , a łaski swojej - uzupełnij profil w podstawowe dane o aucie.

 

Zapis z regulaminu NKP (którego pewnie nie czytałeś :P)

Rejestrując się na Forum każdy użytkownik powinien wypełnić swój profil. Obowiązkowo pola: modelu (generacji/rocznika) oraz silnika. Służy to lepszej orientacji pozostałych użytkowników w razie potrzeby uzyskania porady. Pozostałe pola profilu wypełniane są dobrowolnie.

 

:) ok?

zrobione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...