Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Check Engine


fzr

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa ma się tak:ostatnio zauważyłem mały spadek mocy ,w celu sprawdzenia odpiąłem wtyczkę egr auto pracuje jak prze odpięciem i brak kontrolki błędu na pulpicie,odpiąłem wtyczkę przeplywki i tak samo auto jeździ błędu brak.chcialem zczytać błedy ale check Engine nie mruga. Już zgłupiałem. Dodam że ostatnio spaliłmi się silnik dmuchawy i obecnie jeżdżę bez całych bebechów od niej ,tak sobie myślę że może coś się przepalilo razem z silnikiem dmuchawy albo ja uszkodzilem jakiś przewód od komputera wyciągając dmuchawe i dlatego nie wywala błędu na pulpicie.Ktoś mądry pomoże?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu żaróweczka się spaliła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak przekręcam kluczyk to check się zapala i gaśnie po odpaleniu.

 

 

Poradziłem sobie z mułem okazało się że EGR był zapieczony otwarty cały czas rozruszałem go i auto ożyło ,ale brak wyświetlania check engine dalej pozostaje zagadką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak przekręcam kluczyk to check się zapala i gaśnie po odpaleniu.

 

 

Poradziłem sobie z mułem okazało się że EGR był zapieczony otwarty cały czas rozruszałem go i auto ożyło ,ale brak wyświetlania check engine dalej pozostaje zagadką

gdzie szukac wtyczki od egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema wszystkim. :wave:

Wracajac do domu po odpaleniu auta została świecąca kontrolka check (orange) ale silnik pracuje jak pracował aczkolwiek od dnia zakupu po odpaleniu mam zawsze 1500 obr w miare jak sie rozgrzewa obroty spalają do około 800-1000. od czego moge zacząc sprawdzenie co to jest. auto mam od miesiąca. jakim programem zczytam błędy. kabel mam viaken https://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-kable-obd1-obd2-piny.html  do audi  kabelek starczał ;-)  jedynie czego mi napewno brakuje w aucie to rezonatora powietrza.  poprosze o rady podpowiedzi a ja dalej szukam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...